Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

KVÍZ: Jste opravdu pravou fanynkou seriálu Sexu ve městě?

Info ikona
A tak to bylo dál... seriál

Je jen několik seriálů, které dokázali ovlivnit celou generaci diváků. A ještě méně těch, které se v takové míře zapsali do historie módního průmyslu, jako je tomu v případě legendárního Sexu ve městě. Bohémský život čtyřech hlavních hrdinech, jejich lásky i rozchody, radosti i pády, umně protkané neotřelými outfity, které se staly trendem nejedné sezóny. To je Sex ve městě, jak ho znáte. Ale znáte ho opravdu?

Promotion | 12. 07. 2023
Měření

Od uvedení prvního dílu seriálu na televizní obrazovky uplynulo už 25 let. A právě při příležitosti 25. výročí dostali fanoušci nejslavnějších obyvatelek velkého jablka další dárek. Premiéru druhé řady navazujícího seriálu A jak to bylo dál… 

Sex ve městě se dočkal šesti sérií o celkem 94 epizodách, dvou filmů a (prozatím) dvou sérií zmíněného seriálu A jak to bylo dál…. Ten pokračuje v mapování životních příběhů Carrie, Mirandy a Charlotte. Pokud jste si totiž mysleli, že život kolem 30 je vrcholem zábavy, tak seriál A jak to bylo dál… vám zaručeně dokáže, že i po 50tce je život ženy neméně veselý a protkaný příběhy a událostmi, pro které rozhodně stojí za to žít – a pochopitelně i stylově se nahodit. 

Seriály i filmy z pestrého života Carrie Bradshawové a jejích kamarádek mají miliony fanoušků a fanynek po celém světě. Patříte k nim i vy? Vyzkoušejte si svoje znalosti o této kultovce a dokažte, že vám pojmy jako Pan Božský, tutu a Manolo Blahnik nejsou ani trochu cizí. 

AD

Partnerem tohoto kvízu je HBO Max - streamovací platforma, která sdružuje ty největší trháky od společností jako  HBO, Warner Bros, DC, Cartoon Network a mnoha dalších na jednom místě.