Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nejlepší hi-tech vánoční dárky aneb Když Ježíšek umí jít s dobou

Info ikona
Vánoce

Co by to bylo za Vánoce, kdyby se pod stromečkem neobjevila alespoň jedna elektronická vychytávka. A pokud v jejich nabídce tápete, můžete se inspirovat našimi tipy, kam jme vybrali nejen praktickou elektroniku, ale taky pěkne stylovou.

Promotion | 11. 11. 2021

Elegantní klikání

Dárek pro všechny, kteří kombinují práci v kanceláři s homeoffice a zároveň mají rádi hezký desing. Tato stylová myška Logitech MX Anywhere 3, která se vám vejde do kabelky, je kompaktní a tichá. Ideální na doma, kanceláře i do kavárny.

Koupíte na www.CZC.cz.

 

Info ikona
Logitech

Pro efektivnější práci

Seznamte se s MX Keys Mini – minimalistickou klávesnicí určenou pro tvůrce. Menší rozměry a chytřejší klávesy umožňují efektivnější způsoby tvorby a práce. A navíc veselá růžová barva rozjasní nudné kancelářské prostředí!

Koupíte na www.CZC.cz.

Info ikona
Logitech

Pro minimalisty 

Stylovější mobil nenajdete. Samsung Galaxy Z Flip3 s ohebným displejem se vejde složený do každé kapsy a bez potřeby ho otevřít zvládnete přečíst třeba nové zprávy. Je sám sobě stativem, takže se hodí i pro selfie bez nutnosti používat ruce. Zkrátka skládačka, se kterou obdarovaný zazáří.  

Koupíte na www.samsung.cz 

Info ikona
Samsung

Pro sporťáky a fitnesky 

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 potěší všechny s aktivním životním stylem. Nejen, že se s nimi dá nově platit, ale díky speciálnímu BioActive sensoru dokáží nečekané – změří složení těla, podíl tuku, vody i kosterní svaloviny. Trénink nikdy nebyl efektivnější. 

DMOC: od 6 990 Kč 

Koupíte na www.samsung.cz 

Info ikona
Samsung

Pro čistý domov

Darujte svým blízkým čistý vzduch. Čistička vzduchu Roger od Stadler Form filtruje viry, bakterie, prach a alergeny. Za hodinu odstraní až 99,3 % koronaviru a 99,9 % virů chřipky ze vzduchu. 

Koupíte na www.stadlerform.cz 

Info ikona
Stadler