Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Přijměte pozvání na 9. Apetit piknik!

Přijďte si užít báječný den plný lahodných chutí a gurmánských zážitků.

Letos se kulinární trh a gastronomický festival časopisu Apetit koná už podeváté. Dorazte v sobotu 15. června opět do vinohradského parku Grébovka. Apetit piknik je pro vás připraven podle osvědčeného receptu: nesmí chybět poctivě připravené vynikající jídlo z kvalitních surovin, osvěžující pití a pořádná porce skvělé zábavy pro celou rodinu. Začíná se v 10 hodin a vstup je pro všechny zdarma.

Dobroty do ruky či košíku

Po celý den si můžete v parku pod širým nebem vychutnávat delikatesy od odvážných kulinářů i oblíbených prodejců. Určitě nezapomeňte navštívit pop-up restaurace, které pro vás chystají exkluzivní menu. Na své si na pikniku přijdou milovníci české klasiky i exotických a ostřejších chutí. Nebude chybět výběrová káva a sladké koláče, dortíky a jiné laskominy nebo letní koktejly (alko i nealko). Gurmánské zážitky pak báječně doplní i doprovodný program. Jako každý rok na vás čekají zábavné kuchařské show, zajímavé workshopy, hudba, tanec a nezapomenutelné zážitky. Více
o piknikovém programu najdete tady

Oslava 15. narozenin Apetitu a setkání se čtenáři 

Piknik je každým rokem jednou z mála příležitostí, kdy se redakce Apetitu může osobně potkat se všemi čtenáři. A letos bude tohle setkání ještě výjimečnější, protože Apetit slaví úžasné 15. narozeniny! A dort a přípitek na takové oslavě samozřejmě nesmějí chybět! „Přijďte za námi v 16 hodin do Apetit Lounge, kde dort společně nakrojíme, ochutnáme a připijeme si na 15 úspěšných let Apetitu,“ zve šéfredaktorka Apetitu, Lucie Kubrová.  

Kuchařky a předplatné Apetit

Na Apetit pikniku navštivte stánek Apetit shop, prohlédněte si vystavené knihy a využijte šťavnaté piknikové nabídky a doplňte svou sbírku kuchařek Apetit o nové přírůstky! Kromě oblíbených kuchařek pro vás ve stánku Apetit shop budou mít se slevou také aktuální i starší vydání časopisu Apetit a nové vydání Apetitu veggie! a časopisu Venkov & styl. Na stejném místě získáte také výhodné předplatné časopisu Apetit či Venkov & styl. 

Bezkontaktní placení, kratší fronty a méně starostí

Letos poprvé všechny dobroty zaplatíte pomocí bezkontaktního čipu, který funguje za všech okolností bez nutnosti přístupu k internetu. Snadno a rychle. V areálu Grébovky najdete po celý den dostatek míst, kde si můžete čip (zálohavaný 30 Kč) kdykoli dobít hotovostí nebo platební kartou. Výše částky je jen na vás. Zůstatek, který nepromlsáte, vám vrátíme do poslední koruny. Díky QR kódu, jejž k čipu dostanete, máte navíc dokonalý přehled o všech platbách. A když čip ztratíte? V Apetit pointech ho můžete nechat okamžitě zablokovat.

Apetit piknik v mobilu

Další letošní novinkou je mobilní aplikace ‚Apetit piknik‘, která vás provede celým dnem. Najdete v ní přehlednou mapu areálu. Během chvilky snadno vyhledáte stánky jednotlivých kulinářů, prodejců i restaurací. A co víc, díky celodennímu živému streamu vás zahrne výživnou dávkou informací k aktuálnímu dění. Tentokrát vám neunikne žádný workshop, cooking show, soutěž ani ochutnávka!

Zábava pro děti na celý den

Nikdo nemusí zůstat doma, Apetit piknik si užijí i ti nejmenší. V dětském koutku plném hraček je čeká spousta zábavy, her a soutěží. Zkrátka nepřijdou ani jejich mlsné jazýčky. Mnozí prodejci nabídnou dobrůtky, které jsou vhodné také pro děti.
 

KDY? 15. června 2019 od 10 do 20 hodin 
KDE? park Grébovka, Praha 2 

A co je nejlepší? Vstup na tuhle skvělou gastroparty je zcela zdarma. Vezměte i děti a pejsky, Apetit piknik si vychutnají úplně všichni!

Sledujte novinky na www.apetitpiknik.cz nebo na Facebooku a nic vám neunikne. 

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl

Kvíz: Jak dobře znáte život a díla Franze Kafky? Byl vegetarián, miloval otužování a rád cestoval. Do dnešního světa by dokonale zapadl