Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Přivítejte léto s červnovou Marianne

Info ikona
Červnová Marianne

Nové číslo vás zasvětí do tajů plážové módy, řekne vám, kolik stojí dítě, když to nejde samo a prostřednictvím rozhovorů vás vpustí do života několika známých osobností.

Karolína Peřinová | 26. 05. 2022

Můžete se těšit na rozhovor s moderátorkou Janou Peroutkovou, která přiznává, že sladit mateřství s pracovním režimem v televizi zvládá především díky svému partnerovi a život celé rodiny se podřizuje jejímu pracovnímu rytmu. Otevřený rozhovor nám poskytla i herečka Tereza Brodská. Jaké těžkosti museli s manželem překonat a co – nebo spíš kdo – jim teď dělá největší radost?

V červnové Marianne také odpovídáme na otázku, kterou si klade na své cestě za miminkem čím dál více párů. Kolik stojí dítě? A co vše je čeká? Dále se věnujeme magickému poutu babiček a vnoučat, zázračným účinkům psaní osobního deníku, nebo třeba jak může být matka matce hyenou.

V Módě se přesuneme k bazénu, posvítíme si na trendy sluneční brýle a v sekci krása se vrátíme do nesmrtelných devadesátek. A na závěr pro vás již tradičně v tomto období máme ty nejlepší recepty na jahodové dobroty!

Přejeme vám příjemné čtení!

Červnová Marianne