Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Seriálová bomba! Těšte se na nové díly Gossip Girl

Info ikona

Všechny milovnice smetánky z Upper East Side pozor! Vypadá to, že se brzy dočkáme pokračování tohoto fenomenálního seriálu.

Serena van der Woodsen, Blair Waldorf, Chuck Bass, Nate Archibald a Dan Humphrey – to jsou jména, která neodmyslitelně patří k seriálu Gossip Girl (Super drbna). Ten mapuje život newyorské elity, ke kterému patří nejen bujaré večírky a nekonečné nakupování, ale také drsné pomluvy či závist. Svou největší popularitu si seriál vysloužil v letech 2007 – 2012, kdy vzniklo šest sérií. Pokud jste si mysleli, že seriál Gossip girl už navždy odešel do seriálového nebe, pak pro vás máme dobrou zprávu. Tvůrci HBO momentálně pracují na jeho vzkříšení!

Gossip Girl

Přijde i Serena?

Žhavou novinku v minulých dnech odtajnili tvůrci seriálu, kteří zároveň prozradili, že se bude jednat o tzv. reboot. V praxi to znamená, že se sice můžeme těšit na originální prostředí seriálu, avšak hlavní představitele si nezahraje původní partička. Pravděpodobně se opět dočkáme vhledu do života studentů z elitních škol, kteří se budou potýkat s (ne)výhodami sociálních sítí. I když jména hlavních hrdinů ještě nebyla představena, už nyní je jasné, že se na výrobě budou podílet výkonní producenti původního seriálu Josh Schwartz a Stephanie Savage, a také Joshua Safran, který je spoluautorem minulého scénáře.

Kdy se dočkáme?

O datu premiéry se zatím šušká. Podle posledních informací se nové díly Gossip Girl odvysílají na platformě HBO Max, která bude oficiálně spuštěna na jaře 2020. Můžeme jenom hádat, zda se seriálu dočkáme na jaře, nebo si na něj budeme muset ještě chvilku počkat. Jedno je ale jasné, filmaři zatím počítají s natočením deseti hodinových dílů.

XOXO, Gossip Girl

Sledovali jste Gossip Girl? A myslíte si, že by reboot mohl být úspěšný?

ČTĚTE TAKÉ: Co všechno závidíme herečce Blake Lively na jejím perfektním životě