Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Stavebnice Boffin Magnetic je ideálním dárkem pro každé malé, i velké, zvídavé dítě

Info ikona
Dárek

Blížící se Vánoce jsou pro mnohé rodiče časem nejen nákupů, zařizování, uklízení, pečení, ale také přemýšlení. Přemýšlení o tom, jaký dárek potěší jejich blízké a neskončí na dně skříně nebo v koutě pokoje. Zejména o dárcích pro děti je potřeba dobře přemýšlet. Koupit dárek, který rozzáří dětské oči a současně bude nějakým způsobem užitečný, se zdá někdy těžké.

Promotion | 6. 12. 2021

Na dnešním trhu je obrovské množství hraček, her a stavebnic. V hračkářství vám jde hlava kolem a je těžké zvolit „to pravé“ - něco, co bude děti bavit a současně je něco naučí. Stejně obtížné je najít ten správný dárek pro dospělé fandy, kteří rádi experimentují a tvoří věci.

V každém věku je důležité rozvíjet dětskou fantazii, zvídavost a kreativitu. Většina dětí se v určitém věku začne o vše zajímat, zkoumat a právě na tomto principu je založena magnetická stavebnice Boffin.

Děti si stavebnici Boffin Magnetic zamilují

Ačkoli je elektronika všude kolem nás, přijde každému dítěti samozřejmá. Jen málokteré se začne zajímat do detailu, jak věci fungují a už vůbec je nenapadne, že by si mohly něco také sestavit.

Stavebnice Boffin Maagnetic, která je moderním nástupcem starší verze Boffin, je vtáhne do úžasného světa elektroniky. Moderní montážní sada zábavnou formou seznámí každé zvídavé dítě s okolním světem, od počítačů až po „jednoduché“ rádio.

S komponenty, které jsou součástí základní sady, můžete postavit více než 200 projektů. S přiloženou brožurou si budete moci prohlédnout všechny projekty od těch nejjednodušších až po ty nejpokročilejší. Hra je skvělým dárkem nejen pro děti, ale i pro dospělé nadšence, kteří si troufnou na složitější předměty.

Díky strukturovanému systému stavebnice Boffin můžete projekty procházet společně s dětmi a každý den se naučit něco nového kreativní a zábavnou cestou. Všechny projekty lze snadno sestavit pomocí magnetů a dokonce si během pár minut můžete postavit GameBoy a zahrát si na něm přes 10 her. Ačkoli se sestavení na první pohled zdá obtížné, není tom tak. Přiložený popis postupu či návody na YouTube jsou jednoduché a srozumitelné.