Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Svět aplikací na dosah

Info ikona
Aplikace

Zábava, vzdělání, komunikace, nakupování či hry – svět aplikací představuje nekonečné pole možností. Abyste ho měli stále po ruce, nabízí společnost Huawei vyhledávací službu Petal Search. Díky ní si snadno najdete cestu k aplikacím, obrázkům či zprávám, a to přímo z domovské obrazovky vašeho zařízení.

Promotion | 11. 12. 2020

Nový vyhledávací nástroj poskytuje uživatelům komplexní servis potřebný ke kvalitnímu vyhledávání, ať už jde o zprávy, aplikace, či třeba obrázky. Petal Search byl vytvořen ve spolupráci s předními světovými a evropskými vyhledávači, včetně společností Qwant a Yandex, aby splňoval ty nejvyšší požadavky trhu. Cílem bylo poskytnout inovativní, rozmanité a bezpečné vyhledávání.

Vyhledejte aplikaci během vteřiny

Virtuální obchod AppGallery společnosti Huawei nabízí přístup k obrovskému množství aplikací, které umožní maximální zážitek. A vybere si opravdu každý. Už jen proto, že počet aplikací dostupných v AppGallery každý týden celosvětově roste v průměru o 5 000 aplikací.

AppGallery se skládá z 18 kategorií aplikací, které rozšiřují možnosti uživatelů pro trávení volného času, hledání inspirace nebo usnadnění práce. Pokud se chcete pobavit u her, uvítáte v tomto směru nejpopulárnější aplikace na světě, jako jsou World of Tanks či Garena Free Fire: 3volution.

Chvíle odpočinku zcela jistě zpříjemní komunikační aplikace Telegram, hudební streamovací služba Deezer nebo celosvětový fenomén TikTok. AppGallery také nabízí mnoho příležitostí v oblasti práce a vzdělávání prostřednictvím aplikací jako Microsoft Office nebo CamScanner.

Kromě poskytování zábavy a podpory při plnění pracovních povinností pomáhá obchod s aplikacemi Huawei také v dalších každodenních činnostech. Placení budete mít pod palcem s bankovními aplikacemi, cestování vám usnadní dopravní aplikace Moovit a o zahnání hladu se postará služba Dáme jídlo.

Info ikona
Huawei

Ochrana soukromí na prvním místě

Je jedno, jak nejčastěji využíváte svůj telefon – Huawei vždy poskytuje maximální možnou úroveň zabezpečení dat. Zde je několik důkazů.

Ekosystém Huawei Mobile Services (HMS) zavedl lokální datová úložiště v šesti regionálních střediscích a 15 datových centrech po celém světě. V souladu s politikou distribuce a nasazování lokalizovaných služeb jsou osobní informace šifrovány a uloženy pouze v oblasti, kde se uživatel vyskytuje. Kromě toho jsou citlivé osobní údaje zpracovávány přímo v zařízení a uživatelé Huawei tak mají plnou kontrolu nad svými osobními daty.