Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

TIP K POSLECHU: Podcast SUPERŽENY

Podcast o úspěšných, inteligentních ženách, které mají schopnost vést, motivovat a nadchnout druhé. Moderátorka Pavlína Wolfová zpovídá zajímavé osobnosti, které se vypracovaly na špičku svých oborů. Zaposlouchejte se a nechte se každou středu inspirovat silnými příběhy, které mění svět!

Budoucnost patří ženám! O tom není pochyb a shodly se na tom i dvě navýsost zajímavé osobnosti, Diana Rádl Rogerová, řídící manažerka nadnárodní společnosti, která se stala prvním hostem podcastu časopisu Marie Claire a moderátorka Pavlína Wolfová.

Diana ale Pavlíně v rozhovoru prozradila mnohem víc: třeba čím chtěla být jako malá, co to znamená vést firmu 21. století či jak vypadá inkluzivní leadership v praxi. A protože jsou to ženy silné a inspirativní ve všech směrech, řeč došla i na luxusní obutí! Poslechněte si jejich rozhovor, protože vám vlije do žil chuť dělat věci jinak! Nechte si inspirovat! 

podcast

Pokud vás toto téma zaujalo a chcete si podcast poslechnout, máte možnost již nyní na Spotify, iTunes, v článku zde nebo kdekoliv jinde, kde jste zvyklí podcasty pouštět.