Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Tipy na vánoční dárky pro malé i velké slečny

Info ikona
Vánoce

Vybíráte vánoční dárek pro dceru, neteř nebo mladší sestřenici? Pak nám jistě dáte za pravdu, že hledání perfektního dárku je náročná disciplína. I proto jsme dali dohromady tipy na dárky, se kterými u malých i velkých slečen zabodujete.

Promotion | 23. 11. 2022

Panenka CHOU CHOU 

Veselá panenka se zvuky měří 30 cm. Má velké oči, které se legračně hýbou ze strany na stranu. Čepička je zároveň maskou na spaní. 

Doporučená cena 1219 Kč, pořídíte na www.zapf-creation.com

Info ikona
Chou Chou

Galerie pro nejmenší 

Emita přináší originální fotografie do dětského pokoje. Limitovaná kolekce s názvem První přátelé potěší ty nejmenší i dospělé. 

Cena od 1200 Kč, koupíte na www.emita.store

Info ikona
Galerie

Víly BABY born Storybook 

Mají kouzelnou hůlku, která spustí třepotání křídel. Na slunci se na obličeji objeví tajné tetování. Nechybí ani doplňky pro hraní příběhů. 

Cena 779 Kč, najdete na www.baby-born.cz

Info ikona
Baby Born

La Coque Francaise řetízek na telefon Joy 

Součást outfitu i stylový doplněk, díky kterému budou mít malé i velké slečny telefon vždy po ruce. Objevte novinku s francouzským původem.  

Cena 2250 Kč, pořídíte na www.lemode.net

Info ikona
Le mode

Stylový mobilní telefon

S kompaktním telefonem Motorola edge 30 neo v odstínu Very Peri, barvě roku 2022 od Pantone, budou dny mnohem barevnější!

Cena 9999 Kč, koupíte na www.motorola.com/cz

Info ikona
Mobil

Časopis pro milovnice módy

Časopis ELLE můžete předplatit všem slečnám, které i v novém roce chtějí zůstat COOL a jít s nejnovějšími trendy. Využijte vánoční slevu a objednejte předplatné ELLE už nyní! 

Pro předplatné klikněte ZDE.

Info ikona
ELLE

Ručičku na to 

Kouč zdravého životní stylu přímo na ruce? Ano, hodinky Samsung Galaxy Watch5 umí pokročile změřit složení těla, detailně monitorovat vše, co se s ním děje ve dne i v noci a na základě toho provázet směrem ke zdravému životu. 

Cena od 7 490 Kč, koupíte na www.samsung.com/cz

Info ikona
Samsung
Měření