Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Užijte si Vánoce se sběratelskou kampaní od Alberta

Info ikona
Albert

Sbírejte body za nákupy v obchodech Albert a získejte zajímavé odměny!

Promotion | 4. 12. 2020

Ať již sháníte dárky pod stromeček nebo jen chcete potěšit sebe či své blízké, jistě vás zaujme kampaň v obchodech Albert, která nabízí kvalitní nože značky Tefal. Za nasbírané body z nákupu mohou zákazníci získat slevu například na kuchyňské nože, brousek nebo speciální vidličku. Vánoční kampaň potrvá do 29. prosince.

Se správnými noži jde příprava pokrmů sama

Vedle sbírky stavebnic Lego si mohou zákazníci rozšířit i kuchyňské vybavení o kvalitní nože Tefal Heritage, díky nimž je zpracování masa, ryb či jiných, nejen vánočních pokrmů, kulinářský zážitek. „Chceme, aby zákazníci zdravěji a lépe jedli. S tím se pojí i kvalitní nádobí, díky kterému si jednoduše připraví jakýkoliv pokrm a zároveň je vaření bude bavit,“ říká Renata Zákravská.

Info ikona
Albert

Průběh kampaně

Za každý nákup v hodnotě nad 200 korun obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod. V této kampani sbírají celkem deset bodů, z toho dává dva body Albert jako dárek. Zákazníkům tedy stačí dosbírat jenom osm bodů. Ty pak promění v libovolném obchodě Albert za nabídku nožů značky Tefal se slevou až 66 procent. Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 4. listopadu a potrvá minimálně do 29. prosince, nebo do vyčerpání zásob.