Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vánoční dárky, kterými vašim blízkým vyrazíte dech

Mnoho z nás má v okolí někoho, komu je těžké vymyslet dárek. Buď vše, po čem touží má, nebo je zkrátka tak náročný, že se mu jen tak něčím nezavděčíme. A i když bychom mohli stále dokola opakovat, že Vánoce rozhodně nejsou o dárcích, několik tipů, čím podobně náročné členy rodiny obdarovat, se vždy hodí.

Promotion | 2. 12. 2021

Pro zářivou pleť

Denní krém SPF 30 a noční krém Eucerin Anti-Pigment (1390 Kč) redukují pigmentové skvrny a zabraňují jejich opakovanému výskytu. Výsledkem je sjednocený tón a zářivý vzhled pleti. 

Koupíte na www.eucerin.cz 

Info ikona
Eucerin

Dokonalá péče pro blondýnky

Řada Heart of glass obsahuje vysoké procento přírodních složek a účinné technologické prvky. K dostání v salonech Davines a na www.mameradivlasy.cz. 

Info ikona
Davines

Pro ty, co chtějí vše 

Fotoaparát, se kterým obdarovaný pořídí záběry hodné zrcadlovky, inteligentní baterie garantující hodiny nepřetržité zábavy, a hlavně duhové barvy, které potěší každého milovníka dobrého designu. To je nový Samsung Galaxy A52s. 

Koupíte na www.samsung.cz.

Info ikona
Samsung

Nejlepší přítel 

Certifikovaný diamant a k němu poukaz na šperk na míru vytvoří výjimečný klenot s příběhem a nezapomenutelný dárek, který nadchne každou ženu. Diamant od 5000 Kč, poukaz od 15 000 Kč. 

Koupíte na www.zlatnictvisalaba.cz 

Info ikona
zlatnictvisalaba

Karibský unikát

Rumový likér Božkov Republica Honey zlatavě hnědé barvy v sobě kombinuje kvalitní karibské rumy a poctivý včelí med. Nejlépe si ho vychutnáte samotný při pokojové teplotě nebo na ledu.

Koupíte na www.bozkov.cz 

Info ikona
Stock