Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

VYCHÁZÍ FOOD SPECIAL MARIANNE

Info ikona
Food special Marianne

Dobré jídlo spojuje a pomáhá k lepší náladě, proto vám opět přinášíme speciál plný gurmánských zážitků. Pojďte si je s námi užít!

Jíst. Pít. Milovat. Slogan našeho food specialu mluví za vše. Na jeho stránkách najdete např. rozhovor s Ivetou Fabešovou nebo Petrou Burianovou. Nejen ony se s námi podělily o své chutné recepty, těšit se můžete i na dobroty od foodblogerek Markéty Pavleje z Kitchenette, nebo Kateřiny Kuranove alias Smooth & cooking, jejíž kuchařka je ještě teplá z tiskárny. Taky jsme se zeptali předních českých kuchařů, restauratérů a vinařů, jak je zasáhla pandemie. Co jim vzala, ale i dala?

V novém specialu se věnujeme několika jednotlivým surovinám. Např. mouka se stala pro mnohé strašákem. Jenže pokud si dáte záležet na výběru, může být tělu prospěšná. Několik stránek jsme věnovali i českému unikátu, kterým je mák. Věděli jste, že jsme největším pěstitelem a exportérem potravinářského máku na světě? Dále vám povíme, jak na vynikající domácí vývar a jaké má blahodárné účinky na naše zdraví.

To rozhodně není vše, food special Marianne v sobě skrývá mnohem více receptů, tipů i triků nejen do kuchyně. Tak dobrou chuť!