Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Zážitek na celý život. Soutěžte o setkání s fotbalovými superstar

Info ikona
fotbal

Fotbalová horečka vypukne už za dva týdny! Milovníky kopané připoutá Mistrovství Evropy k televizním obrazovkám a možná nakonec strhne i ty, které tomuhle sportu normálně nefandí. Užijte si svátek sportu a zabojujte o ceny, které se mohou stát zážitkem na celý život.

Promotion | 28. 05. 2024

Protože zážitky, ty vám nikdo nesebere, máte je navždy uložené ve svých vzpomínkách a často jde o to nejcennější, co si neseme životem. A zážitek z kategorie na celý život vám může splnit Milka. Do 28. května máte šanci soutěžit a vyhrát něco, o čem byste pravděpodobně vyprávěli ještě svým vnoučatům.

Liverpool nebo Mnichov?

O co jde? O nic menšího, než je setkání se skutečnými fotbalovými superstar. Jeden z výherců se může těšit na zájezd a osobní setkání s nizozemským reprezentantem a urostlým stoperem slavného FC Liverpool Virgilem van Dijkem, pro dalšího je připraveno setkání s kapitánem anglické reprezentace a elitním útočníkem Bayernu Mnichov Harrym Kanem.

Info ikona
fotbal

Sice virtuálně, ale i to se počítá, se další ze šťastlivců bude moci spojit s jedním z nejlepších ofenzivních hráčů na světě – Brazilcem Neymarem jr. Čtvrtý výherce si fotbalový zážitek užije po boku bývalé brankářské reprezentační jedničky Petra Čecha.

Info ikona
fotbal

Možná nevyhrajete hlavní ceny, ale i tak si nějakou tu radost díky soutěži užijete, ve hře je i voucher do sportovního obchodu či jeden z originálních a podepsaných dresů slavných fotbalových hvězd. „Zážitky a vzpomínky jsou hodnoty, které vám nikdo nemůže vzít. Já jsem během kariéry díky fotbalu prožil spoustu nezapomenutelných a skvělých momentů. Ať už to byl triumf v Lize mistrů, vítězství v anglické lize, třetí místo na Euru, účast na mistrovství světa a mnoho dalšího. Na to všechno moc rád vzpomínám. A jsem nadšený, že teď můžu díky čokoládě Milka zprostředkovat nezapomenutelný zážitek zase někomu dalšímu. Někomu, kdo má stejně jako já rád sport a fotbal,“ říká fotbalová legenda Petr Čech.

Zapojit se do soutěže je velmi snadné, stačí si koupit jakýkoli produkt Milka, unikátní kód z účtenky zadat do systému na www.soutez.milka.cz a pak už si jen držet palce.

Info ikona
fotbal