Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Na vlastní kůži: "Po augmentaci prsou přišly slzy štěstí, mé ztracené ženství je zpět."

Info ikona
MEDICOM Clinic

Bára se necítila ve své kůži. Díky zákroku v MEDICOM Clinic se jí návrátilo sebevědomí i ztracený pocit ženskosti. Přečtěte si její zkušenost s augmentací prsou.

Promotion | 21. 10. 2020

Mívala jsem nevelká, ale pevná prsa. Jenže po kojení z nich nezbylo nic a tričko bez podprsenky nepřipadalo v úvahu. Prádlo mi bylo velké a pohled na něj mě pokaždé rozesmutnil. Jedinou šancí je operace. Tu podstoupila po dětech i moje maminka a byla nadšená. Proto jsem věděla, že jít do toho je správná volba.

Už dávno jsem tušila, že na augmentaci poprsí jednou dojde. A po narození a kojení syna k tomu nastal důvod. V mé ženskosti něco chybělo a já se necítila svá. Měla jsem o svém těle představy, které bez zákroku nešly naplnit.

V tu chvíli jsem o operaci ještě nebyla úplně přesvědčená, protože plánuji další miminko. Pan doktor MUDr. Petros Christodoulou mě ale při konzultaci ubezpečil, že implantáty nejsou pro následující těhotenství ani kojení žádnou překážkou. V ten moment jsem se rozhodla na sto procent.

PR

Pan doktor je profesionál na svém místě s úžasným osobním přístupem. Šla jsem za ním s jasnou představou o tvaru a velikosti nového poprsí. Pan doktor však mé utkvělé představy „překopal” a já mu za to musím poděkovat. Doporučil mi to nejlepší pro mé tělo. Hned po první konzultaci jsem byla přesvědčená, že výsledek dopadne perfektně.

„Obávala jsem se rekonvalescence s malým synem.“

Před zákrokem jsem byla velice nervózní. Těšila jsem se na výsledek a zároveň se obávala bolesti a toho, jak zvládnu rekonvalescenci s rok a půl starým synem. Až mě poté překvapilo, jak lehce vše proběhlo. Zákrok jsem podstoupila měsíc a půl po první konzultaci. Ocenila jsem rychlost, termín mi vyhovoval, a mohla jsem si tak vše naplánovat.

PR

Po zákroku jsem byla skutečně nadšená, i když stále s obvazem. Tlak na prsou a mírná bolest mě díky upozornění nepřekvapily. Neustále ke mně přicházely sestřičky, aby můj stav zkontrolovaly. Proto jsem věděla, že je vše v pořádku. Cítila jsem se v bezpečí. Kdybych měla kdykoliv marodit, chtěla bych ležet v MEDICOM Clinic. Krásné, čisté prostředí mi jen přidalo na pozitivní náladě.

Když jsem poprvé uviděla výsledek, upřímně jsem se rozplakala. A to i na druhý, třetí a desátý pohled. Byla jsem v šoku. Výsledek naprosto předčil mé očekávání a ten pocit jsem si pokaždé moc užívala. Má ženskost byla zpět.

Díky zákroku se má prsa vlastně vůbec nezměnila. Jako by ta doba kojení nikdy ani nebyla. Prsa jsou tak přirozená, že žádnou změnu na těle necítím. Naopak cítím, že jsem to zase já, líbím se sama sobě. 

PR

Ženám, které zatím k podobnému zákroku hledají odvahu, chci vzkázat: „Jděte do toho, žijeme pouze jednou! Rychle to přebolí, rekonvalescence není dlouhá, ale následný pocit dlouho přetrvá.“