Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

9 vět, které nikdy nechcete slyšet od svého partnera

Info ikona
Srdce

Co na srdci, to na jazyku…I sebelepší partner může čas od času vyslovit větu, která by ze spánku probudila i Etnu. Je jenom na vás, zda se proměníte v chrlící lávu, nebo se na větu podíváte s odstupem a nadhledem.

Vybrali jsme devět „profláknutých“ vět, které se alespoň jednou staly součástí partnerské konverzace. Některé zapípaly na mobilním telefonu, jiné byly vyřknuty z očí do očí. Všechny měly ale společné to, že pěkně zamávaly s ženskými emocemi.

Mohlo by se vám líbit

„Mimochodem, dneska přijdu z práce později.“

Ať už jste měli domluvenou společnou večeři, nebo jste jenom chtěli strávit večer ve dvou, tento typ zprávy vždycky zamrzí. Člověk sice ví, že práce je důležitá a některé pracovní úkoly nemohou počkat, avšak přece jenom si přejeme, abychom pozdní odpoledne a večery trávili společně.

„Zapomněl jsem ti říct, že o víkendu jedeme k mým rodičům.“

Polovina žen by za tuto větu zabíjela, pro druhou absolutně nic neznamená. Pokud je váš vztah s tchyní a tchánem zalitý sluncem, pak si rozhodně můžete pískat.

„Ten límeček u košile musíš vyžehlit pečlivěji.“

Ach ty neposedné límečky a stále muchlající se rukávy. Kdo už konečně vymyslí speciální košili, která se nebude muset žehlit?

„Co budeme mít k večeři, zlatíčko?“

Víte, co je horší než tahle věta? To, když ji váš partner vysloví u snídaně! Zatímco vy jste ráda, že máte z krku první chod dne, váš milovaný se nemůže dočkat teplé večeře. Jenže, kdo má stále vymýšlet nové a nové recepty?

Info ikona
Srdce

„Dneska jsi namalovaná, viď.“

Na první pohled nevinný kompliment, který se může zvrtnout v pěkně nepříjemnou konfrontaci. Jaká je naše rada? Jako mávnutím proutku zapomeňte na všechny jedovaté poznámky, které už nyní proudí vaší hlavou, a namísto nich poděkujte a dejte svému milému pusu!

„Večer jdu s klukama na jedno.“

Je třeba komentáře? Troufáme si tvrdit, že není!

„Já jsem ti to říkal.“

Dobře, některé situace pánové ovládají lépe než my. Přiznejme si to, a nebuďme na ně za to naštvané. Příště stačí, když své milé budeme jenom lépe poslouchat.

„Kolik ta nová kabelka stála?“

„Lhát, či nelhat? To je to, oč tu běží.“ Všichni víme, že partnerům se lhát nesmí, v tomto případě ale navrhujeme diplomatickou odpověď: „Nestála ani hodně, ani málo.“

„Jé, tady jsem byl naposledy se svou ex.“

A je jedno, jestli mluví o restauraci, výletě nebo třeba jediném kině ve městě. Místo, kde byl se svou bejvalkou je jednoduše zapovězené.

Mohlo by se vám líbit