Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Elegantní partner, se kterým se všude budete cítit jako doma

Info ikona
Mercedes-Benz GLC

Ať už pravidelně korzujete městem, nebo se se svým čtyřkolovým společníkem ráda vydáváte na dlouhé tratě, spolehlivé auto na všech cestách je k nezaplacení. Mercedes-Benz nyní přichází s novým GLC, který sází na hybridní pohon. Výsledkem je nadstandardně pohodlná, neskutečně tichá, dynamická, a přitom úsporná jízda!

Promotion | 3. 11. 2022

Láska na první pohled

Jedinečné proporce s klasickými prvky vozů SUV včetně spodního panelu s chromovaným povrchem, podélné střešní nosiče či volitelné boční nástupní prahy. Tento propracovaný design upoutá na první pohled každou moderní řidičku, která na svém voze ocení kombinaci elegance, sportovního ducha i terénních vlastností. Pozornost přitahují také světlomety navazující na masku chladiče, které umocňují majestátní vzhled vozu. Už jste se zamilovala? Tak už zbývá do GLC jen nastoupit a nechat se uchvátit kouzlem interiéru!

Info ikona
Mercedes-Benz

Stylový interiér

Uvnitř GLC objevíte přístrojovou desku, rozdělenou na dvě zóny, velkorysé ozdobné plochy a centrální displej, který se nad nimi zdánlivě vznáší. Vysokou kvalitu interiéru přitom doplňují sedadla, která na vás dýchnou avantgardní náladu. Máte slabost pro digitální vychytávky? Díky nejnovější generaci informačního systému s dvěma velkými displeji, navigační funkcí a celoplošným zobrazováním mapy budete ve svém živlu. Inteligentní komunikační systém s hlasovým ovládáním vás zase bude zásobovat zprávami z lifestylu nebo kultury — pro vás, samozřejmě, na míru vybranými, zatímco volitelně dodávaný audiosystém Burmester® Surround Sound přinese jedinečné zážitky z poslechu.

Info ikona
Mercedes-Benz a jeho interiér

Bezpečnost? Bez obav!

Zdokonalenými funkcemi oplývají u GLC i nejnovější generace sady asistenčních systémů. Jsou jimi adaptivní tempomat DISTRONIC, aktivní asistent řízení, asistent pro rozpoznávání dopravních značek, asistent pro manévrování s přívěsem nebo nová parkovací sada s 360° kamerovým systémem.

Radost z jízdy v každém terénu

Již základní verze podvozku snoubí vysokou úroveň komfortu odpružení, nízkou hladinu hluku, dynamické jízdní vlastnosti — to vše pro vaše potěšení z jízdy. Systém tlumičů mění tlumicí sílu v závislosti na frekvenci a intenzitě pohybu kol. Komfortní jízda vás proto čeká za jakýchkoliv podmínek!

A ještě pár technických lahůdek: GLC přichází se zážehovými a vznětovými čtyřválci, které se kombinují s elektromotory. GLC přitom disponuje jízdními režimy, kterým se jako mávnutím kouzelného proutku, respektive pouhým stisknutím tlačítka, přizpůsobuje. Rázem se tak promění charakteristika nastavení motoru, převodovky, podvozku i řízení. Láká vás dynamická jízda ve sportovním režimu, uvolněné cestování v jízdním programu Comfort, nebo mimořádně úsporný režim ECO? Jenom vy určujete, jak váš vůz pojede.

Proč volit hybridní pohon?

Váháte, jestli jet na elektriku? Klid. Díky dostatečně dlouhému dojezdu u plug-in hybridní verze, který je nově prodloužený na 100 kilometrů, můžete čistě na elektriku absolvovat naprostou většinu každodenních jízd. A tím pádem šetřit nejen svůj rozpočet, ale i životní prostředí.

Co dalšího vás na GLC nadchne?

Třeba to, že jede naprosto tiše. A když si k tomu připočtete úchvatný design interiéru, příjemné jízdní vlastnosti, výsledkem je skutečnost, že se budete již po prvních minutách strávených ve voze cítit jako doma. Ať už s ním budete kdekoliv! Více zjistíte na stránkách Mercedes-Benz.

Info ikona
Nový Mercedes-Benz
Advertisement
Měření