Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Jak dopadlo testování voňavé novinky od Silan?

Info ikona
Silan

Vybrali jsme sedmadvacet čtenářek, které vyzkoušely nové aviváže Silan. Jaký zní jejich verdikt?

Promotion | 22. 09. 2022

Chcete, aby vaše prádlo bylo po vyprání nejen krásně čisté, ale i příjemně měkké a i po několika dnech nošení hezky vonělo? Nechte si poradit od našich čtenářek, které doporučují aviváže Silan. O intenzivnější vůni a jemnost čerstvě vypraného prádla se v avivážích stará špičková technologie Green Double-Cap s biologicky odbouratelnými parfémovými kapslemi. Ta dodá oblečení neodolatelnou dlouhotrvající svěžest. Složení je také šetrné k životnímu prostředí s podílem 97 % biologicky odbouratelných složek.

*Vztahuje se k organickým složkám podle OECD 301/302

Info ikona
SIlan

Jak dopadlo testování našimi čtenářkami?

Zdá se, že aviváže Silan Aromatherapy se staly jednoznačným hitem. Obě testované varianty – Fascinating Jungle a Relaxing Maldives dosáhly rovného úspěchu. Pro měkkost prádla i úžasnou vůni je doporučuje 100 procent našich testujících čtenářek. Potvrdily také, že dostály svému slovu, prádlo nese jejich vůni několik dní po vyprání.

Prádlo je měkké, vůně je stále příjemná a intenzivní, provoní celou skříň.

Jedna z testerek přiznala, že aviváž si zamilovalo také její okolí. „Ráda si je opět zakoupím a svým přátelům doporučím. Mé okolí si již všimlo, že mi krásně voní prádlo, a vůbec netušilo, že se jedná nejen o parfém, ale o aviváž, která se jemně uvolňuje z oděvů.“ Dále v recenzních zazněly ódy na dokonalou vůni, která člověka přenese do exotických dálek. „Po otevření obou vůní jsem byla nadšená – Maldives mě přenesla zpátky na naše dovolené na Maledivách a Jungle mě uchvátila svou svěžestí.“

Moc děkuji za příležitost, musím říct, že nejen naše rodina, ale i přátelé si chodili odlévat aviváž na vyzkoušení, protože vůně je opravdu intenzivní a skvělá.

A opomenout nejde ani recenzi, ve které testerka zmiňuje, že kolekce Aromatherapy je ze všech nejlepší. „Aviváže Silan kupuji už dlouhou dobu a jsem s nimi spokojená, rovněž tak se Silan sensitive, který jsem donedávna používala kvůli své malé dceři. Avšak kolekce Aromatherapy je ze všech nejlepší, protože vůně je ještě intenzivnější a déle na prádle vydrží.“

A nyní je na vás, abyste také vyzkoušeli vůni exotického ráje Silan Fascinating Jungle a Silan Relaxing Maldives.

Měření