Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Jak si užít letošní Black Friday v klidu a bezpečí?

Info ikona
Péče o pleť se švédskou značkou FOREO

Poslední listopadový pátek patří již tradičně nakupování. Black Friday je svátkem všech shopaholiců. Jednou za rok tak můžeme nakoupit mnohem víc než jen oblečení a kosmetiku za velmi příjemné ceny. A protože je zatím celý rok poněkud nepředvídatelný, měli bychom mít připravený plán B. Švédský specialista na skincare FOREO připravil několik tipů, jak se ideálně připravit.

Promotion | 27. 11. 2020

S obchody je to letos jako na houpačce. Jednou jsou otevřené a za pár dní zejí prázdnotou. Každý z nás navíc omezuje kontakt s ostatními lidmi jak to jen situace dovoluje. To ale nutně neznamená, že bychom o velký den nákupů měli přijít! Stačí promyšlený plán a silná wifi. Přinášíme vám návod na to, jak z online Black Friday vytěžíte maximum!

1. Nepodceňujte přípravu

Pokud si svůj nákupní seznam začnete sepisovat na poslední chvíli, příliš peněz neušetříte. Nezapomínejte, že v tento den nakoupíte výhodněji i běžné produkty, které doma používáte. Abyste slev využili naplno, zapisujte si průběžně několik dnů až týdnů předem vše, co potřebujete doplnit nebo vyměnit. A nezapomeňte na své domácí mazlíčky!

2. Domluvte se s kamarádkami

Letos bude Black Friday trošku jiný. Stání ve frontách s největší pravděpodobností vyměníme za virtuální realitu, kdy budeme plnit nákupní košík v rohu obrazovky a hezky z pohodlí domova. A protože jde nakupování ruku v ruce s příjemnou společností, zapojte do online shoppingu i pár kamarádek. Navíc, poslední měsíce jste se určitě nevídaly tak často, jak byste chtěly a tohle je ideální příležitost své přátelské strádání napravit. A protože osobní setkávání ještě není na pořadu dne, spojte se prostřednictvím videokonference. Ze společného online prostoru se pak každá můžete vydat do různých e-shopů.

Info ikona
LUNA 3 od FOREO - sonický kartáček pro čištění pleti

Výhodně si můžete pořídit např. beauty-tech vychytávku Foreo LUNA 3. Tento chytrý kartáček vaši pleť dokonale do hloubky vyčistí, a to během pouhé minuty. Zároveň pleť posiluje, udržuje ji ve formě a zanechává ji krásně projasněnou. I když se může zdát investice do produktů značky FOREO zprvu vysoká, rozhodně se vyplatí a ušetříte za návštěvy kosmetických salonů. Pleťové ošetření si můžete dopřát z pohodlí domova a přístroje používat roky.

3. Vše si promyslete

S cílem nakupovat se k počítači usaďte, až budete mít klid. Nenechte se rušit prací, dětmi, ani manželem. Uvařte si šálek čaje nebo kávy, pohodlně se usaďte a připravte si nákupní seznam. Ten by měl být nejen důkladně sepsán, ale také rozdělen na věci, u nichž víte, že budou ve velké slevě a které chcete mít a na ty, jež by byly sice fajn, ale klidně je oželíte. Dostupné slevy tak využijete na maximum, což se zákonitě projeví ve vašem cash flow.

4. Myslete i na sebe

Přestože Black Friday svádí k nákupu vánočních dárků, nezapomínejte ani na sebe. Ukradněte si trošku pozornosti a udělejte si radost něčím speciálním. Vhodnou odměnou pro vás může být třeba masáž s wellness nebo některý ze sonických zázraků od beauty-tech značky FOREO, který bude o vaši pleť pečovat jako v profesionálním kosmetickém salonu. Skvělou volbou může být například LUNA 3, kartáček pro čištění pleti s protivráskovým účinkem, nebo přístroj UFO 2 urychlující účinky pleťové masky.

Info ikona
Přístroj pro nanášení pleťové masky UFO 2 od FOREO

K nanesení pleťové masky pomocí UFO 2 od FOREO vám postačí pouhých 90 sekund vašeho času. Plné spektrum LED světel a technologie Termo & Cryo-Therapy zajistí vstřebání obsahu masky hluboko do pórů pokožky. Pečující sada FOREO UFO 2 pleť hydratuje, vyživí a rozjasní.

5. Užijte si to

Výhodou online nákupů je, že je jejich odbavení rychlé a praktické. Žádné přebíhání s těžkými taškami, žádné dlouhé fronty. Stačí pár kliknutí a můžete se věnovat něčemu dalšímu. Třeba klábosení s kamarádkami, nebo večeru ve společnosti Netflixu. Vždyť letos už bylo stresu víc, než dost.