Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Kam v Praze na jídlo jako od maminky?

Ti, kteří nechtějí opustit luxus svého „mama hotelu“, ještě jistě nenavštívili Mama Shelter. Odtud už je nikdo nedostane.

Promotion | 11. 02. 2019

Místo, kde se skvěle najíte, napijete, pobavíte i vyspíte – to je pražský hotel Mama Shelter. Hotelová restaurace není nic pro lakomce, zastává totiž heslo "sharing is caring" a přináší tak do Prahy oblíbenou koncepci food sharingu. Podělit se tak můžete o jídlo se svými přáteli či rodinou a ochutnat od každého něco.

Z menu si vybere každý. Nabízí zde delikatesy z regionální, francouzské, americké a italské kuchyně i z různých koutů světa. Pochutná si jak milovník tradičního domácího guláše, tak hipster preferující instafriendly jídla, jako je populární havajská miska Poke s rýží a zeleninou. Podělit se můžete i o výběr populárních japonských "gyozas" se sezamovou omáčkou nebo zkuste izraelskou specialitu "shakshouka".

mama shelter

Pizza k snídani?

Restaurace Mama jsou po celém světě mimo jiné známé pro své brunche. Na ten sem nově od ledna můžete zajít a projíst se od snídaně až třeba k večeři. Začněte snídaňovými stálicemi a pokračujte pizzou, kterou zde připravují v troubě na dřevo. Vše je připraveno s láskou, přesně tak jako od maminky… ta vám ale v poledne nenaservíruje Prosseco, v Mama ano!

brunch
Snídaňové menu stojí 890 Kč. Děti od 6 do 12 let platí polovinu ceny a děti do 6 let ho mají zcela zdarma! Mama brunch se podává každou neděli od 12:00 do 16:00.