Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Když se plní sny

Říká se, že nejdůležitějším citem je sebeláska. Když máte ráda sama sebe, je snadnejší pak lásku rozdávat dál. Ne vždy je to ale tak jednoduché, např. když nejste spokojená se svým vzhledem.

Promotion | 17. 06. 2020

Naštěstí s tím jde v dnešní době něco dělat. MEDICOM Clinic pomohla najít cestu ke zdravému sebevědomí již spoustě žen. Jednou z nich je Kateřina, kterou trápilo nadměrně velké a po dvou porodech a kojení i značně pokleslé poprsí. Trpěla častou bolestí páteře a pocením, velké povislé prsy ji omezovaly nejen při sportu, ale i v běžném životě a práci. MUDr. Michal Puls ji proto doporučil modelaci prsů s redukcí objemu – tzv. redukční mamaplastiku.

"Příliš velká prsa mě trápila od dospívání. Záviděla jsem všem dívkám s malými a pevnými ňadry. Snila jsem o tom, že bych si jednou v létě oblékla šaty nebo top bez podprsenky. Po dvou porodech se můj hrudník ještě zhoršil. S velkými, těžkými, povislými prsy jsem se sama sobě nelíbila, a proto jsem se rozhodla podstoupit zákrok zmenšení poprsí," vysvětluje Kateřina.

Medicom

Před x Po

Zmenšení a modelace ňader je náročnější operace, proto si na sále v celkové narkóze poležela dvě až tři hodiny. Výsledek ale stál za to. "Po zákroku jsem se cítila unaveně, ale šťastně. Bolesti nebyly tak velké a daly se zvládnout. Moc se mi líbilo prostředí kliniky. Působilo na mě velmi příjemně, krásně, čistě a voňavě. Všichni – od slečen na recepci až po samotné lékaře – byli neskutečně milí, vstřícní a usměvaví."

„Najednou jsem byla jiný člověk.”

Šestitýdenní rekonvalescence probíhala zcela bez komplikací a Kateřina se již po týdnu cítila skvěle. Nikdy prý nezapomene na den, kdy jí sestřička sundala obvaz a pan primář se zeptal, jak se jí prsa líbí. "Se slzami v očích jsem odpověděla, že jsou nádherná! Byla jsem neskutečně šťastná a děkovala jsem mu za jeho zlaté ruce."

Z Kateřiny byl najednou jiný člověk. Díky menším prsou byla mnohem štíhlejší. Sama sobě se konečně líbila. S velikou chutí ze šatníku odstranila všechny podprsenky velikosti E a s radostí se vrhla na nákup nového, slušivějšího a hlavně menšího prádla s velikostí B. Přestala ji také bolet záda a sportu se teď může věnovat naplno bez omezení. A konečně přišlo i to, o čem snila. V létě si může obléknout letní top či šaty bez ramínek a podprsenky.

Na závěr všem ženám či dívkám, které trápí větší poprsí, vzkazuje: "Nebojte se a splňte si svůj sen, tak jako já. Stojí to za to a nebudete litovat."