Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

NASKOČTE NA LITERÁRNÍ VLNU. OTEVÍRÁME VÁM DVEŘE DO ONLINE KNIHOVNY

Info ikona
Knihy

Každý miluje chvíle strávené s dobrou knihou, ale sehnat skvělou knihu je občas jako hledání jehly v kupce sena. Možnosti jsou vám jasné: buď to risknete a investujete do nového titulu, který vám nakonec nemusí sednout, nebo se vydáte do místní knihovny s nadějí, že zrovna ten správný kousek literatury je volný. Zná to každý, ale není to úplně ideální, že?

Promotion | 8. 04. 2024

Netrmácet se, neskladovat 

V redakci jsme nedávno vyzkoušeli moderní řešení, které nám dost ulehčilo život. Nebavilo nás už totiž běhat po knihovnách a hlídat termíny vrácení knih (asi nepřekvapíme, že jediný termín, který si teď pečlivě hlídáme, jsou blížící se jarní Dny Marianne). A to ani nemluvíme o pořizování nových knih, na které už nám doma nezbývá absolutně žádné místo. 

A tak jsme se stali součástí komunity čtenářů, která miluje knižní příběhy, ale zároveň nechce ztrácet čas starostmi. BOOKPORT je online knihovna, díky které je čtení opět zábavou. Knižní novinky, ale i léty prověřené oblíbené příběhy, rázem budete mít jen na pár kliků daleko. Online knihovna funguje na principu měsíčního předplatného, kdy máte za jedny peníze přístup k celé databázi knih.  

Momentálně knihovna obsahuje přes devět tisíc knižních titulů a každý den přidává nové. Šanci tak můžete bez starostí dát i autorům, které ještě neznáte. Když vás nebudou bavit, prostě si vyberete něco jiného. Nechybí tu ani široký výběr odborných knih, které se mohou hodit na příklad studentům pracujícím na svých závěrečných pracích.

Čtěte kdekoliv a kdykoliv 

Celá naše redakce samozřejmě miluje vůni papíru a zvuk otáčejících se stran. Uznáváme však, že někdy je praktické mít čtení v telefonu nebo na tabletu. Dobrou zprávou je, že si BOOKPORT můžete vyzkoušet i vy a přesvědčit se, zda by vám vyhovoval. Za pět nákupů u našich partnerů v rámci jarních Dnů Marianne si totiž jako odměnu budeme moci vybrat mimo jiné právě měsíční předplatné online knihovny zdarma.  

Ať už jste fanoušky detektivek, sci-fi nebo romantických příběhů, díky BOOKPORTu se můžete ponořit do světa příběhů kdekoliv a kdykoliv. Stačí si jen vybrat knihu, na kterou máte zrovna chuť, a začíst se. Tisíce knih, včetně nejžhavějších bestsellerů, už na vás čekají. Ale nezapomeňte při všem tom čtení na vaši milovanou Marianne.