Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Nebankovní půjčky jsou oblíbené pro svojí rychlost

Info ikona
Půjčky

Nebankovní půjčka představuje možnost i pro klienty, kteří jsou z nějakého důvodu vedení jako dlužníci. Neznamená to však, že ji dostane každý - kdo nesplácí dlouhodobě jiné úvěry, zálohy na energie apod., nevrátil by pravděpodobně ani malou půjčku. Získat ji naopak mohou ti, kdo si dali věci do pořádku a jsou alespoň v posledním roce "čistí". Přehlédnout se dají také důvody za nezaplacenou registraci na internetu nebo minusový zůstatek na nevyužívaném bankovním účtu.

Promotion | 2. 11. 2020

Malá půjčka je také rychlá půjčka

Malá půjčka pomůže například lidem, kteří mají nízkou mzdu a banky jim tak automaticky zavírají dveře. Ne vždy je to fér, protože nízký příjem neznamená, že klient své závazky nesplácí. Nebankovní společnosti to vidí stejně a půjčku poskytnou i bez doložení vysokých příjmů, případně také důchodcům. Kdo je zcela bez peněz nebo dokonce na úřadu práce, půjčku pravděpodobně nezíská nikde, zakazuje to zákon.

Půjčka 8 000 Kč bez ručení a zástavy

Půjčka 8 000 Kč bez ručení a zástavy otevírá možnosti prakticky každému, kdo splní alespoň základní podmínky. Protože se jedná o malou částku, žádná společnost nepožaduje zástavu majetku ani ručitele. Administrativně by to navíc bylo příliš zdlouhavé a nákladné, což není žádoucí ani pro jednu stranu. Žadatelé tak mohou získat půjčku, aniž by ručili svým majetkem nebo měli osobu, která bude za úvěr odpovědná v případě, že ji žadatel nedokáže splatit.

8 000 Kč na pokrytí nutných výdajů

Nejedná se o vysokou částku, z níž by člověk pokryl měsíční náklady na jídlo nebo energie. I tak se ovšem může jednat o cennou pomoc, pokud nedorazí zavčasu výplata. Za 8 000 Kč je možné nakoupit jídlo pro celou rodinu alespoň na pár dní, pokrýt náklady na cestu do práce, nebo i koupit malý spotřebič. Stejně tak poslouží k zaplacení opravy, školních kroužků vašich dětí, či snad nedoplatku za pojištění.