Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Novinky pro náruživé řidičky

Užijte si svižnou jízdu v novém BMW!

Promotion | 6. 05. 2020

Na začátek si dáme takové malé vzdělávací okénko. Hádáme, že zkratku SUV (sport utility vehicle) již všechny dobře známe. Minimálně víme to, že to je to auto, kam se nám vejde např. velký nákup, dětský kočárek, děti (kolikrát i ty sousedovic), dětské odstrkovadlo, bez kterého vaše dítě odmítlo opustit domov a které nakonec celou procházku stejně ponesete v ruce a pes. Navíc díky kombinaci výhod terénních a silničních vozidel s ním pohodlně dojedete i po rozorané cestě na chatu. My se ale nechceme věnovat SUV nýbrž novému SAV od značky BMW, což ocení hlavně milovnice sportovní jízdy. Vozy SAV neboli sport activity vehicle v sobě nesou kombinaci pohodlí, prostoru, koňské síly a luxusního designu. BMW nyní přichází s nadupanou novinkou X5 M.

Oslnivý design

Nebudeme si nic nalhávat, jsme ženy a první, čeho si u auta všimneme, je samozřejmě jeho vzhled. Pokud nám nepadne do okna, ostatní nás moc nezajímá. U BMW X5 to ale byla láska na první pohled. U tohoto modelu jí propadnou i ti největší skeptici, kteří na ní nevěří. Podívejte se samy.

bmw

Zásluhou mohutných rozměrů a pečlivě navržených tvarů je sportovní vzhled BMW X5 M skutečně ohromující. Dynamický vzhled doplňují charakteristické prvky v černé barvě, od M masky chladiče po koncovky výfukového systému.

Na detailech záleží

Značka BMW si potrpí na každičký detail. To je vidět nejen na exteriéru, ale rozhodně i na propracovaném interiéru auta. Od multifunkčních sedadel čalouněných kůží Merino až po M specifické prvky.

bmw

Inspirováno motorsportem

A konečně se dostáváme k tomu, co má nové BMW X5 M pod kapotou. Výjimečný výkon a dynamika jsou zajištěny mnoha pokrokovými technologiemi pohonného systému a podvozku pocházejícími ze světa motorsportu. Nezáleží na tom, zda se v pohodlí projíždíte nebo jezdíte na okruhu, typický zážitek z jízdy vždy charakterizuje vynikající přesnost a agilita. S motorem V8 dosahuje vůz výkonu až 460 kW (625 k)… a pokud jste ani jednomu číslu neporozuměly, nevadí, zkrátka to znamená, že si užijete svižnou sportovní jízdu!