Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Obdarujte ty, kteří to nečekají

Info ikona
Milka

Nyní máte možnost vašim blízkým originálně poděkovat a udělat jim radost. Vánoce jsou za rohem a dárky k nim přeci patří! Podělte se s námi o příběh nezištné pomoci a vyhrajte vánoční Milka balíček pro někoho, kdo si to zaslouží a kdo to nejméně čeká!

Promotion | 3. 12. 2020

Každý člověk má v okolí někoho, kdo mu přináší radost. A v této křehké a nelehké době máme navíc čas si těchto důležitých momentů všímat, vzít si je k srdci a ocenit je. Existují lidé, kteří mají srdce na pravém místě a je to pro ně dennodenní realita. Pomáhají, rozdávají sebe a svůj čas. Vidí radost lidí, kterým pomohli a je to pro ně pocit, který nelze ničím materiálním nahradit. Často nezapomenou také na přírodu, zvířata nebo naši planetu. Tím dávají hodnotný a smysluplný dárek i sobě – projev laskavosti a dobré vůle.

Milka se rozhodla tyto dobrotivé duše na základě vašich podnětů odměnit. A jak jinak než v podobě té nejjemnější mléčné čokolády. Jemnost totiž znamená spokojenost, a to v případě čokolády i našeho nitra!

Zapojte se do výzvy na facebooku profilu MILKA a sdílejte příběhy vašich hrdinek a hrdinů, kteří si podle vás zaslouží poděkování za to, co každý den dělají pro své okolí. Několik laskavých lidí z vašich příběhů Milka ocení, potěší je a pošle jim dárky v podobě lahodné čokolády v kultovním fialovém balení.

Do soutěže se zapojíte, když napíšete na facebookovém profilu MILKA zprávu do messengeru a odpovíte na několik otázek.

Pojďte ukázat, že projev lidskosti a dobré skutky vašich nejbližších vás nenechávají chladnými. Poděkujte za nezištnou pomoc a pojďte si alespoň na chvíli vyměnit role!

Info ikona
Milka

Vánoční tipy od Milky:

Vánoce jsou plné tradic a lidových zvyků. Adventní kalendáře k nim neodmyslitelně patří a každé ráno našim dětem vykouzlí úsměv na tváři. Už máte nachystaný adventní kalendář? Nezapomínejte, že slouží nejen k odpočítávání dlouhých dnů do Vánoc, ale zároveň

může být kvalitní a skrývat 24 nejlahodnějších čokolád z alpského mléka! Tato tradice je věčná a podobně jsou na tom i čokoládové vánoční figurky, které se věší na stromeček nebo se používají jako dekorace. Fialový Milka Santa vám díky té nejjemnější čokoládě zpříjemní čekání na Štědrý večer. Letos si můžete nově pochutnat i na variantě Darkmilk s extra porcí lahodného kakaa. Teď jenom pozor ať se po výzdobě nezapráší moc brzy!

Info ikona
Milka