Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Osudový vztah s MINI Countryman

Info ikona
Mini Cooper

Někdo si pořizuje legendární kabelky, jiný výjimečné vozy. Pokud patříte do druhé skupiny, vyzkoušejte největšího a nejvšetranějšího člena rodiny MINI - Countryman. Půjde o lásku na zbytek života.

Promotion | 30. 10. 2020

Mimořádně všestranné MINI Countryman má pět sedadel a je pohodlnější než kdy předtím. Navrženo je tak, aby zvládlo vše, co vás může na cestách potkat. Díky výkonným motorům a volitelnému pohonu všech kol ALL4 zvládá popojíždění ve městě i jízdu po horách. Přestože má tento automobil v názvu mini, rozhodně to neznamná, že byste se měli jakkoli omezovat. Cestující na zadních sedadlech mají dostatek místa pro nohy, hlavu i ramena. Stejně vzdušný je také zavazadlový prostor. Nabízí až 1390 litrů, takže žádné berzadné pěchování tašek do kufru před cestou na víkend.

Věděli jste že, první MINI Cooper vyjel na silnici již v roce 1959?

MINI Cooper je zcela nezaměnitelný vůz. Na ulici si ho nemůžete splést s jakýmkoli jiným autem a posunout na další level ho můžete i vlastním návrhem. K dispozici je v devíti různých barevných provedeních a čtveřici atraktivních kontrastních střech. V interiéru pak můžete ladit koženěné čalounění či výbavu Colour Line pro spodní část přístrojové desky a obložení dveří. Proč si tedy nenavrhnout své vlastní MINI? Do standartní výbavy se nově dostaly LED přední světla, LED mlhovky a kožený volant. A ještě trochu ekologie na závěr. Nový model MINI Countryman plní nejpřísnější emisní normy, které začnou platit v EU až za několik měsíců, již nyní.

Info ikona
Mini Cooper