Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Práce a rodina? Zvládněte obojí, stačí najít toho správného zaměstnavatele

Info ikona
ŠKODA AUTO

Flexibilita, prostor pro seberealizaci i odpočinek, hybridní model práce. To jsou klíčová slova dnešní doby. A firmy si uvědomují, že pokud chtějí zdravé a spokojené zaměstnance, musí vyjít vstříc jejich potřebám. Jak vám rodinný a pracovní život usnadní ŠKODA AUTO?

Promotion | 16. 12. 2004

Pracovní modely budoucnosti

Dvě maminky nebo tatínkové a jedno pracovní místo, o které se dělí. Také možnosti job sharingu jsou pro ŠKODA AUTO velkým tématem, sdílené pracovní místo se už například uplatňuje v oblasti nákupu. Koronavirová pandemie rovněž urychlila přechod k mobilní práci i digitalizaci. Větší flexibilitu chce firma nabídnout nejen rodičům, ale třeba i stážistům. Buďte u toho!

Máte se na koho obrátit

I když odejdete na rodičovskou či mateřskou dovolenou, kontakt s firmou neztratíte. Bude vám přidělen personalista či personalistka a poradí s administrativou i jakýmikoli dotazy. Kdykoliv také můžete nahlédnout do Průvodce rodičovskou a mateřskou dovolenou, který vám bude k dispozici v online i offline formě a obsahuje řadu šikovných tipů. V obraze vás bude držet rovněž portál ŠKODA Space, kde najdete informace o aktuálním dění v automobilce i vzdělávací videa či slevy na jazykové kurzy. Můžete se tak neustále rozvíjet, i když zrovna nesedíte v kanceláři.

ŠKODA FAMILY

Firma jako jedna velká rodina? Proč ne. ŠKODA AUTO pořádá pravidelná setkávání zaměstnanců na rodičovské dovolené. Těšit se můžete na přednášky, vzájemně sdílené know-how i neformální popovídání nad kávou. Ti nejmenší zase ocení dětský koutek. Pandemie akci dočasně přesunula do onlinu, zúčastnit se tak můžete i z pohodlí domova.

Aktivní rodičovská

O přínosech zdravého životního stylu se hovoří dennodenně, jenže jak si ho opravdu osvojit? A kde hledat parťáky s vášní pro pohyb? Pomůže program ŠKOFIT. Jeho součásti jsou nadšení sportovci i odborníci, kteří vám pomůžou dostat tělo i duši do formy. I kdybyste si měli zaběhat třeba s kočárkem. Přidat se navíc můžou i vaši rodinní příslušníci či známí a aktivity můžete společně i organizovat.

Vítejte zpátky!

Až se rozhodnete nastoupit zpátky, čeká vás webinář Vítejte zpátky na palubě, který vám přehledně zprostředkuje informace o současném dění ve firmě. Náboráři vám také pomůžou aktualizovat životopis a můžete si rovněž zkusit pohovor nanečisto – zpětné vazby totiž nikdy není dost. A co když vaše oddělení v době vaší nepřítomnosti prošlo restrukturalizací a hledáte novou pozici? K ruce vám bude interní burza práce, plná nových příležitostí.

Víc o firemní kultuře ŠKODA AUTO a otevřených pozicích najdete na www.skoda-kariera.cz.