Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Pusťte se do víru nakupov­ání a plaťte, kdy chcete

Info ikona
Platímpak

Zákon schválnosti způsobil, že se vám rozbil váš milovaný iPhone v době, kdy ještě nemáte sfouknutý ani jeden dárek pod stromeček? Máte pár dní do výplaty, a vašemu čtyřnohému mazlíčkovi došly jako na potvoru zásoby krmiva? Anebo si jednoduše chcete udělat předvánoční radost módním kouskem, ale ráda byste ještě nějaký den peníze na svém účtu podržela? Cokoliv z toho se dá s úsměvem vyřešit — k vaší spokojenosti.

Promotion | 18. 11. 2022

Samozřejmě vás nenabádáme ke spáchání zločinu. Bez peněz to v civilizovaném světě bohužel nejde, ale nikde není psané, že za své zboží musíte platit hned. Ve výjimečných případech si platbu odložit zcela legálně můžete, a to díky službě PlatímPak od Raiffeisenbank.

Jak na to?

Jednoduše udělejte nákup ve svém oblíbeném e-shopu. Objednávka může být v hodnotě až do 25 000 Kč, systém zpravidla do 30 vteřin vyhodnotí platbu (buď si vaši identitu bleskově ověří, nebo ne — tady záleží, jestli jste, či nejste klientem Raiffeisenbank) a banka zaplatí aktuální útratu za vás. Jde o odloženou platbu – stačí pak zaplatit do 30 dní ode dne nákupu.

Info ikona
Služba PlatimPak jako odložená půjčka

Kolik takových nákupů můžete provést?

Zákazník s účtem u Raiffeisenbank může využívat odloženou platbu PlatímPak neomezeně. Zákazník bez účtu u Raiffeisenbank může mít maximálně deset během jednoho kalendářního roku, a to v celkové částce 50 000 Kč. A protože jde o takovou berličku, myslete na to, že ji můžete využít jen ve chvíli, kdy žádnou jinou odloženou platbu u Raiffeisenbank evidovanou nemáte. Podrobnosti a informace najdete na stránkách PlatímPak.

Kde všude bezstarostně nakupovat?

Ať už zabrousíte v kategorii elektroniky, oblečení, kosmetiky, zoo nebo sportovních potřebách, nákupům se meze nekladou. Seznam konkrétních e-shopů, kde odloženou platbu můžete uplatnit, najdete zde. Užijte si své nákupy bez zbytečného stresu!