Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Rychlá půjčka pomůže ihned a bez otázek

Info ikona
Půjčky

Rychlá půjčka představuje řešení pro ty, kdo potřebují získat peníze nejpozději během pár hodin. Třeba na zaplacení nutné opravy, spotřebiče, nebo složenek těsně před splatností. Abyste vše stihli, půjčí vám Tetička.cz napoprvé až 8 000 Kč na nejnutnější výdaje. Schválení probíhá obratem a do 10 minut máte peníze na účtu. Půjčka je tak maximálně rychlá a těžko hledá konkurenci, neboť jsou žádosti vyřizovány nonstop a včetně víkendu.

Promotion | 1. 11. 2020

Rychlá půjčka s vyplacením ihned

Rychlá půjčka s vyplacením ihned znamená okamžité poskytnutí finančních prostředků. Nejedná se přitom pouze o schválení, po němž následuje i několikadenní čekací doba, jak je tomu stále zvykem u některých společností. Tetička je rychlá a moderní, vyhodnocení odeslané žádosti tak probíhá do 5 minut, a je-li úspěšná, obratem připíše peníze na váš bankovní účet. Nemusíte se proto peníze zdlouhavě vyhlížet ani kontrolovat účet několikrát denně.

Jak zvládá půjčka Teticka vyplacení ještě dnes?

Aby byl zákaznický servis co nejlepší a posílání peněz rychlé, zřídila si Tetička účty u několika bankovních institucí. Pokud ho má zákazník vedený u stejné společnosti, proběhne převod do 30 vteřin. A navíc dnes většina bank podporuje tzv. okamžité platby, díky čemuž nemusíte déle čekat ani v případě, kdy jej máte u jiné. Jedná se o další zrychlení služeb, aby zákazníci nemuseli čekat na peníze dlouho.

Rychlá půjčka na cokoliv

Rychlá půjčka na cokoliv klientovi neříká, na co smí nebo nesmí peníze využít. To mu dává velkou svobodu a možnost zaplatit ze získaného úvěru část na nákup spotřebiče, část na jídlo, a zbytek třeba k poplacení dopravy do zaměstnání. Tetička se nebude v žádném směru zajímat, na co finance využijete; vždy byste je však měli využít zodpovědně. Půjčovat si například na dovolenou nebo jiné požitky není vhodné. Financovat koupi spotřebiče naopak ano, protože vám zůstane i po splacení úvěru.