Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

SOUTĚŽ: Ochranné nákrčníky efektivně ochrání vás i vaše okolí

Info ikona
Purtana

Ještě efektivnější a bezpečnější ochrana úst a nosu. To jsou nové nákrčníky Purtana, které se pohodlně nosí. Vyhrajte je v soutěži!

Promotion | 7. 12. 2020

Klíče, telefon, peněženku a … roušku! Do seznamu nezbytností, které nosím vždy u sebe letos přibyl další kousek. Ani nedokážu spočítat, kolikrát jsem se už musela vracet, protože jsem zjistila, že jsem slavnou pokrývku úst a nosu zapomněla doma. Věřím, že to máte stejně. Díky značce Purtana jsem nad tím ale vyzrála. Nyní totiž existují i jiné způsoby, jak svá ústa a nos chránit a navíc zůstat v teple! Říkám tomu takové dva v jednom, nový nákrčník Purtana totiž efektivně nahradí jak roušku, tak i teplou šálu. Při testování nákrčníku se mi nestalo, že bych ho zapomněla doma, protože s holým krkem v zimě nevytáhnu paty z domu! Toto je ale jen jeden z mnoha benefitů, které přináší.

Nákrčník Purtana je vybavený speciálními výměnnými filtry s nanomembránou, díky nimž vás chrání před viry, alergeny a smogem, zatímco je možné volně dýchat přes prodyšný materiál. Nadšení z něj budou i nositelé brýlí. Zamlžování brýlí a rouška je totiž nekonečný boj, na který máloco funguje. Nastavitelný nosní klip, který je všitý v horním lemu nákrčníku, zaručí jemné uchycení látky za nos, takže dobře těsní a brýle se nemlží.

Info ikona
Purtana

Nákrčník jsem otestovala i při sportu a díky praktickému uchycení nesklouzl a krásně držel. Přiznám se, že jsem ze začátku měla obavy, jestli látka zvládne odvést vlhkost a pot. Ukázalo se, že i s tím si hravě poradila.

Jak nákrčník používat?

Spousta lidí stále tápe, jak nejbezpečněji s rouškami zacházet, aby fungovaly co nejlépe. S nákrčníky je to stejné. Před jeho použitím si umyjte ruce, vložte do něj NANO MED.CLEAN Filtr a následně jím plně zakryjte nos, ústa i bradu. Maximální doba používání filtru je dvanáct hodin. A co s filtrem po jeho použití? Ten patří do směsného odpadu.

Jak se o nákrčník starat?

Lze ho snadno vyprat dle pracích symbolů podle typu materiálu. Než ho ale dáte do pračky, nezapomeňte vyndat filtr. Doporučuje se praní bez odstřeďování, nosnímu klipu tak prodloužíte životnost. Nepoužívejte aviváže, bělidla, ani agresivní čističe.

Info ikona
Purtana

Značka Purtana začala s nákrčníky z látky s příměsí stříbra, dnes už má na výběr mezi pěti druhy různých produktů v několika barevných variantách. Zjistěte více na www.purtana.cz.

SOUTĚŽ

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden z pěti nákrčníků Purtana. Stačí vyplnit registrační formulář níže a odpovědět na soutěžní otázku. Soutěž trvá od 3.12. do 10.12. Výherce vyhlásíme zde v článku. Hodně štěstí!