Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Soutěž s Frisco pokračuje: Vyberte nejsympatičtější partu!

Promotion | 20. 07. 2017

Milé čtenářky, 

Marianne, Svět Ženy a Frisco opět uspořádaly soutěž pro všechny kamarádky. Stejně jako loni je výhrou den plný rozmazlování a skvělých zážitků (reportáž zde). Letos to bude ještě lepší!

Do soutěže jste poslaly stovky přihlášek a my bychom vám chtěli poděkovat, že jste se s námi podělily o zážitky se svou partou. Pro velkou účast jsme vybrali TOP 10 příspěvků. Devět z nich odměníme bednami Frisco a digitálním předplatným magazínů Marianne a Svět ženy*. Den s Friscem však mohl vyhrát jen jeden. 

VÍTĚZ: Zase pohromadě budou 28.7. 2018 Markéta Vachalíková a její parta holek.

frisco

POZOR! TÍM TO VŠAK NEKONČÍ

Dnešním dnem vyhlašujeme soutěž o nejpopulárnější partu. Vyberte si mezi soutěžícími tu, která se vám nejvíce líbí. Pod každým příspěvkem najdete ikonku "To se mi líbí" / “Like”. Tou dáte vybrané partě hlas. Příspěvek, který jich na tomto webu nasbírá nejvíce, vyhraje 4 bedny Frisca a digitální předplatné časopisů Marianne a Svět ženy na půl roku*. Hlasovat můžete do 3.8. 2018. Hlas lze dát všem soutěžícím s výjimkou výherního týmu!

HLASUJTE PRO OBLÍBENOU PARTU ZDE!

 

Sledujte 28.7. 2018 náš Instagram. Ve Stories se můžete podívat, jak probíhá Frisco den s našimi vítězkami. Kompletní reportáž vám potom přineseme v zářijové Marianne. Těšit se můžete i na video. 

 

* Předplatné je jen pro členku partu, která do soutěže příspěvek registrovala.