Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Sportujte se Sazkou alespoň z domova

Info ikona
Sazka

Omezení setkávání neznamená, že se musíte zavřít doma, sedět u televize a nic nedělat. Právě naopak! Podzimní sychravé počasí, střídání teplot a nedostatek pohybu vedou k jedinému – špatné odolnosti organismu. Otevřete www.odznakvsestrannosti.cz, zaregistrujte se a začněte plnit disciplíny. Budete se cítit lépe.

Promotion | 19. 10. 2020

Český olympijský výbor a společnost Sazka připravili sportovní web pro širokou veřejnost. Najdete na něm 12 sportovních disciplín, které můžete absolvovat kdykoliv během podzimu a zimy. Před vámi už je plnilo několik olympioniků, jako třeba desetibojař Roman Šebrle nebo kanoista Martin Fuksa, a vy se s nimi můžete porovnat! Nebo si můžete zasoupeřit i s kamarády či rodinou.

„Některé disciplíny je možné odsportovat venku, pár jich ale zvládnete i doma. Návod, jak si výkony správně změřit najdete na videích přímo na webu. Nejde však ani tolik o výkon, jako spíš o radost z pohybu. Právě sportování totiž podle nás pomáhá k lepší náladě i celkové odolnosti. Právě proto jsme do sportování zapojili i naše zaměstnance,“ říká Tereza Vyhnálková ze Sazky.

„Projekt a disciplíny jsou určené všem. Jak sportovcům začátečníkům, tak i profíkům. Je jedno, jestli vám je patnáct nebo šedesát. Systém mimo jiné umožňuje přepočítání výsledků vzhledem k věku, takže můžete vyzvat třeba babičku nebo dědečka a vzájemně poměřit síly,“ dodává Šárka Kašpárková, bronzová medailistka z olympiády a jedna z ambasadorek projektu.

Nebojte se zapojit. Můžete to udělat anonymně, nebo vaše výkony i sdílet s hashtagem #odznakvsestrannosti.

WWW.ODZNAKVSESTRANNOSTI.CZ