Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Ta nejlepší hudební zábava na svatbě

Po příjemných oficialitách, které svatební den obnáší, se konečně můžete pořádně odvázat. Protancujte celou noc a zajistěte si k tomu ten nejlepší hudební doprovod.

Promotion | 19. 08. 2018

Bez hudby by to na svatbě prostě nešlo. Má významný vliv na celkovou náladu během svatebních oslav. A co si budeme povídat, správná „vypalovačka“ dokáže zvednout ze židle i ty největší taneční odpůrce. Možná se nemůžete rozhodnout, jestli je lepší živá kapela nebo DJ. Obojí má něco do sebe, proto nejlépe využijte obě možnosti.

Živá hudba

Jak říká Martin Hrubý, leader kapely PartyLeaders: „Chcete-li, aby se hosté na vaší svatební veselici opravdu veselili, zajistěte dvě věci – dobré občerstvení a dobrou kapelu.“ 

Energie živé hudby rozproudí krev všem hostům a udělá ze svatby nezapomenutelný večírek. Své o tom mohou povědět svatebčané ze svatby Marianne, která proběhla 18. července. Taneční parket nezůstal ani na chvíli prázdný. Nejenže si skvěle zatančili, ale zazpívali si i své oblíbené hity.

kapela
Kapela PartyLeaders promění vaší oslavu v pořádný mejdan.

Co člověk, to jiný hudební vkus. Obzvlášť, když to na parketu chtějí rozjet třeba i prarodiče. Kapela PartyLeaders hraje pro všechny generace. Zábavu typu Michal David, prý ale hledejte jinde. Pokud máte hudební vkus a přejete si slyšet nejlepší populární muziku od 30. let po současnost, tato kapela vám splní skoro jakékoli hudební přání.

Motivuje nás především radost z hraní dobré hudby a energie, která se nám z roztančeného parketu vrací zpátky. Člověk může dělat dobře jenom to, co ho baví.“ dodává Martin Hrubý.

DJ

Udržet zábavu až do ranních hodin vám pomůže DJ. Často se jeho služby podceňují. Proč by se pouštění hudby nemohl ujmout třeba někdo z hostů? Protože ten, kdo není profesionální DJ a nemá hudební produkci v malíku, nebude mít ani správné technické vybavení a výkonnou aparaturu. Navíc často postráda cit pro vhodný výběr muziky a složení playlistu. Obraťte se raději na profesionály.

DJ Messer
DJ Messer se postará o nezapomenutelnou zábavu.

DJ Messernejvytíženější DJ portálu WeddingDJs.cz, který se na svatbě Marianne také podílel, říká: Svatba je pro mne misí lásky. Na svatbách mám nejraději, že se mohu potkat s lidmi, kteří na víkend odhodí veškeré starosti (a mnohdy i zábrany) a užijí si jejich velký den. Umím vycítit atmosféru na place i mimo něj a zahrát tu správnou hudební záležitost v ten pravý čas.

Ve chvíli, kdy není taneční party v plném proudu, vám dokonce pomůže s doprovodným programem. Osvědčilo se mu před svatbou kontaktovat svědky a pomoci jim s jeho přípravou.

Zajímá vás, jaké jsou podle DJ Messera nejhranější písně na svatbách? Zde je jeho výběr:

1. Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling

2. Celeste Buckingham - Run Run Run

3. Elvis Presley - Jailhouse Rock

4. Abba - Dancing Queen

5. Wohnout - Svaz českých bohémů

6. Macklemore - Can't Hold Us

7. Travolta & Olivia - You're the One That I Want

8. Ray Charles - Hit the Road Jack

9. Bruno Mars - Uptown Funk

10. Fergie - Little Party Never Killed Nobody

11. Ed Sheeran - Shape Of You

12. AC/DC - Highway to Hell

13. Queen - Don't Stop Me Now