Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

V hotelu jako doma

Nemusíte být turisté, abyste mohli využívat skvělé služby hotelu The Emblem Prague.

Promotion | 18. 12. 2018

Jedna z nejoblíbenějších věcí na cestování jsou hotely. Jejich krásné prostory, božské snídaně, pohodlné postele a co je vůbec nejlepší – hotelové wellness a spa. Představte si, že byste ho mohli pravidelně navštěvovat bez toho, aniž byste tam museli být ubytovaní. Díky výhodnému členství, které nabízí hotel The Emblem Prague se tam můžete cítit jako doma.

emblem

Pokud nemáte ještě všechny vánoční dárky, toto je skvělá šance, jak udělat radost svým nejbližším (nebo klidně i sobě). Díky členství můžete relaxovat v moderních holistických lázních, uspořádat konferenci se svými obchodními partnery v luxusní zasedací místnosti, ubytovat se v jednom z pohodlných pokojů nebo získat další výhody, které hotel nabízí.

V hotelu The Emblem Prague jsme pořádali náš narozeninový Koktejl s Marianne. Do jeho prostor jsme se naprosto zamilovali. Když jsme vstoupili na střechu, kde je jacuzzi s dechberoucím výhledem přímo na Pražský hrad, ihned jsme veděli, o co si napíšeme Ježíškovi. O dárkový poukaz právě sem! Naprosto skvělé je, že když se stanete členy hotelu, voucher na vstup do welness a jacuzzi máte v ceně. 

emblem

Jako člen hotelu The Emblem Prague získáte následující výhody a vouchery

Voucher na pronájem jacuzzi na 1 hodinu s lahví prosecca (v případě ročního členství 2x voucher, v případě půlročního členství 1x voucher)

Voucher na denní vstup do wellness pro 2 osoby (v případě ročního členství 6x voucher, v případě půlročního členství 3x voucher)

Voucher na ubytování v hotelu Emblem na 1 noc pro 2 osby vč. snídaně (v případě ročního členství ubytování v Junior suite , v případě půlročního členství ubytování na klasickém dvoj-lůžkovém pokoj)

Vstup do M Lounge pro člena + 2 osoby a využití jeho místností (Salon a Pantry)

Možnost VIP lístků, které hotel dostává k dispozici pro své hosty na různé koncerty, módní přehlídky, vernisáže, výstavy apod.

Vstup na veškeré akce, které hotel pořádá, a to jak v prostorách hotelu, tak i akce, které chceme začít pořádat v Praze.

Využití Hotelových služeb, jako je dry cleaning, concierge, parking, hlídání dětí, apod.

Denní vstup do Spa za 300 Kč / osobu (zahrnuje i fitness)

Pronájem zasedací místnosti Drawing room za cenu 70€ / 4 hodiny

Pronájem zasedací místnosti Games room za cenu 50 € / 4 hodiny

(v ceně pronájmů je místnost, standartní vybavení a občerstvení formou káva, čaj, džus – další je na objednání)

Možnost vstupu (na měsíc / 6 měsíců anebo 1 roku) do VIP místnosti Fumoir s pronájmem humidoru a kabinky na likéry.

20% slevu na ubytování pro Vás a Vaše přátele / partnery

Možnost pronájmu celého prostoru M Lounge pro Vaše firemní a privátní večírky

Možnost měsíční fakturace na veškerou konzumaci v hotelu Emblem

Prostory The Emblem Hotel Prague