Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

VIDEO: Jak si výherkyně soutěže pro maminky a dcery užily svůj den?

V soutěži, kterou Marianne připravila ve spolupráci se značkou F&F zvítězila čtenářka Lucka. Se svou maminkou Anettou měly celý den nabitý program. Podívejte se na video jak probíhal.

Promotion | 2. 07. 2020

Do soutěže nám přišlo mnoho krásných dopisů adresovaných maminkám, zvítězit však mohl jen jeden. Neskutečně upřímný vzkaz od Lucky nás v redakci opravdu dojal. Co mamince vzkázala?

Ahoj moje vzácná přítelkyně, životní koučko, moudrá a trpělivá učitelko, má fitness a beauty guru, můj soukromý Freude, znamenitá šéfkuchařko, parťačko do pohody i nepohody... Ahoj MAMI. Víš, co mě napadá? Nad čím žasnu a tají se mi dech? Že i když jsou naše životní cesty spojeny již dlouhý čas, tak není ani nejmenší prostor pro zevšednění, nudu, šeď. Zvládly jsme toho spolu už opravdu hodně. Rozehnaly spoustu mraků, které vypadaly, že za nimi nemůže být ani paprsek světla. Dokážeme spolu mluvit otevřeně o čemkoliv. Nestydíme se, neobáváme se, nebojujeme. Přijímáme a respektujeme. Každá sama sebe a spolu s tím i jedna druhou. Dokázala jsi, že se cítím svobodná, silná. Silná tak, abych dokázala naplnit všechny své sny a přání, abych ustála vše špatné a nepříjemné, abych se dokázala opravdu radovat ze života. I přes to všechno je pro mě ale stále důležité - tak jako když mi bylo 5 let a učila jsem se jezdit na kole, tak jako 1. den školy, tak jako při narození mých dvou dcer, že když se ohlédnu, letmo mrknu vedle sebe, ty tam jsi. Jsi tam jen pro mě a vždycky budeš! I když budu dělat hloupá nebo pošetilá rozhodnutí a ty to budeš vědět. I když nám bude 100 let. Budeš tam a za to ti děkuju. To je prostě nejvíc! P. S. Nedáme zítra kávu? Ráda tě uvidím...

Den matka dcera Marianne časopis
Pro Lucku s Anettou jsme přichystali překvapení v podobě pikniku na šlapadle. Foto: Michal Fanta

Lucka si přála strávit s maminkou den v Praze a my jsme jí jí toto krásné přání rádi splnili. Jak jejich společná letní jízda Prahou probíhala? Dámy se ubytovaly v pětihvězdičkovém hotelu Emblem, kde je čekalo společné focení. Stylistka Šárka pomohla vybrat outfity z nejnovější kolekce F&F a vizážistka Míša podtrhla krásu obou dam dokonalým make-upem. Následoval piknik na vlnách Vltavy, komentovaná prohlídka Werichovy vily a na závěr přijaly dámy naše pozvání do restaurace Kobe.

F&F letní kolekce
Stylistka Šárka Štursová pomohla dámám vybrat outfit z letní kolekce F&F, který si pak mohly nechat. Foto: Michal Fanta

Máme radost, že jsme mohli Lucku s Anettou poznat a přichystat jim výlet do Prahy. Je důležité se někdy pozastavit, odskočit si na chvíli z ruchu všedních dnů a užít si s maminkou společný čas. Tak na co čekáte? Zvědněte telefon, zavolejte té své a pozvěte ji třeba na večeři