Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Životní styl

Vše, co jste si přáli vědět o “fitness” těhotenství Pippy Middleton

Její sestra Kate už má potomky tři – prince George, Louise a princeznu Charlotte. Pippa Middleton ale zatím společně s miliardářem a automobilovým závodníkem Jamesem Matthewsem čeká na prvního. Podle nejčerstvějších informací jí zbývá do porodu už jen pár dní, ale své lásky ke sportu se nevzdala ani teď.

Promotion
Promotion
Dominika Bártová | 12. 10. 2018

První informace o jejím těhotenství vypluly na povrch již během dubna, kdy její blízký přítel prozradil Sunday Express, že je ve 12. týdnu. Pippa Middleton ale oficiálně potvrdila své těhotenství až v létě, kdy vyšel článek v novinách Waitrose Weekend o cvičení pro těhotné. 

pippa

Těhotenství a fitness

To, že Pippa cvičí ostatně dokazují i její fotografie z londýnských ulic na cestě ze soukromého fitness v Kensigtonu.

pippa

Její tělo bylo zvyklé na pravidelný pohyb, proto chtěla zůstat aktivní i během těhotenství. “Měla jsem tu čest pracovat s Pippou během jejího třetího trimestru a bylo to skvělé. Snažila se udržet ve formě, což je úžasné,” řekla pro časopis Hello! Ashley Verma, která s Pippou spolupracovala na otevření nového sportovního studia.

Ostatně cvičení v posilovně není na škodu, pokud si hlídáte tepovou frekvenci, dodržujete pitný režim a vynecháte cviky na břicho, a toho si je jistě nastávající maminka vědoma. Kromě návštěvy posilovny taky hrála až do 6. měsíce tenis, plavala a taky praktikovala nejnovější fitness hit – total barre.

Cit pro módu

Švagrová budoucího anglického krále je známá taky svým citem pro módu, jenž skvěle prokazuje i v těhotenství. Pro budoucí prvorodičku je to ale hračka. Ostatně kromě toho, že je autorkou úspěšných knih o event managementu a několika poutavých novinových článků, si zkusila v minulosti také módní návrhářství ve spolupráci s designérkou Tabithou Webbovou. 

Jejím stylem se můžete inspirovat i vy. Obzvláště nastávajícím maminkám budou slušet romantické šaty s gumou v pase a upnutějším živůtkem nad prsy, jež si Pippa oblékla na French Open. 

pippa

Hladký průběh těhotenství

“Mé tělo se v těhotenství hodně proměnilo, ale pořád se cítím dobře. Je to hlavně díky tomu, že sportuji,” prozradila Pippa Waitrose Weekend a taky to, že netrpí žádnými ranními nevolnostmi jako její sestra, jež si prošla nadměrným zvracením tzv. hyperemesis gravidarum. 

Po vzoru Kate

Stejně jako její sestra, vévodkyně z Cambridge, nezveřejnila ani Pippa pohlaví svého dítěte. “Pár není ohledně nastávajícího rodičovství příliš sdílný,” řekl v jedné britské talkshow jejich příbuzný Spencer Matthews. 

Jediné, co je ale pravděpodobné, že nastávající maminka porodí ve stejné nemocnici (St. Mary’s Hospital) jako její sestra Kate. Byla totiž vyfocena společně s manželem u vstupu do této slavné londýnské porodnice 2. října.

pippa

 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion