Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Cartier LA PANTHÈRE nová vůně pro ženy

S tímto uvedením otevřeme dveře do snu Cartiera. Cartier vytvořil svého prvního Pantera v roce 1914. V průběhu let odhaloval Pantera v různých podobách, a nastínil tak dokonalou kreativitu Domu Cartier.

redakce8739 | 29. 09. 2014

Propagace značky Cartier. Redakce neručí za obsah sdělení.

Jak všichni víte, parfémy jsou vyráběny k vytvoření emocí a vyprávění příběhů. La Panthère je reinterpretací parfémového mýtu pantera v 21. století!

Mýtus psaný Theophrastus

„Ze všech zvířat je panter jediný, který od přírody voní. Panter šíří vůni příjemnou všem ostatním zvířatům; loví tak, že se ukryje a vyčkává, než se ostatní zvířata přiblíží přitahována jeho vůní.“ 

Příběh, který vám povíme, bude hra o okouzlení mezi ženou a mužem! A naše Panter žena bude ztělesněna ERIN WASSON.

Erin Wasson je americká modelka a stylistka, narozená v Texasu.  Je jí třicet let. Tato velice nekonvenční modelka, která ztělesňuje ženskost, až doposud pracovala s mnoha známými fotografy a pravidelně se objevuje na předních stranách známých módních magazínů. Volná a nespoutaná, se lstivou ušlechtilostí uchvacuje celý svět při prvním pohledu.

Na první pohled je flakon jako symbol. Symbol Domu Cartier a jeho hodnot. Flakon velice rychle odhalí své překvapení. Je vyřezávaný zevnitř a to je pravá inovace v oboru! Tvar v útvaru uvnitř flakonu parfému, všichni designeři o tom snili, ale jen Cartier uspěl a vytvořil tento design.

La Panthere je vůně určená pro ženy, ze kterých dýchá vášeň a mají instinkt pro svobodu. Skvělé milenky, které svádí svou nezávislostí. Milující ženy, které žijí v napětí mezi láskou a svobodou.

La Panthère je lstivá květinová vůně.

- Květinová se zářivou gardénií

Gardénie je populární mezi vůněmi, protože je jak smyslná, tak trošku ovocná a velice svěží. Její vůně je jemná, něžná a lehká, což je vyjádření velice jemné a delikátní kůže, která zachytila horkost slunce… To je důvod, proč předvádíme gardénii v této jemně oranžové barvě raději než v běžné bílé…

Lstivá s tóny pižma a svěžesti

Gardénie samotná není tak smyslná, jak potřebovala Mathilda pro La Panthère, a tak zdůraznila živočišný aspekt pižmem, který je pro ni nejsmyslnější ingrediencí. Mathilda ráda říká, že pižmo je více než vůně, je to textura: samet, nebo velice měkké narůžovělé peří, nebo možná velmi sametová zvířecí srst, při které si nemůžete pomoci a musíte se jí dotknout, a to přidává veškeré závislosti moc !

Vůni zakoupíte exkluzivně v síti parfumerií Douglas.

Související články