Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Celý den s revitalizovanou pletí díky Biotherm

Herečka Andrea Kerestešová otestovala novou péči Aquasource od Biotherm, která pleti poskytne dlouhodobou hydrataci. Výsledek? Rozjasněná a pružná pleť zářící zdravím.

redaktor10425 | 16. 04. 2015

Naše pleť denně ztrácí dehydratací až 1/2 litru vody.

Pro její krásný vzhled je proto hydratace nezbytná. Pro ještě lepší hydrataci pleti uvádí Biotherm nové složení péče Aquasource s vyšší koncentrací regeneračního komplexu Life PlanktonTM a manózou, která kůži hloubkově zvlhčuje.

ANDREA KERESTEŠOVÁ O AQUASOURCE

1. Mám citlivou a suchou pleť, při výběru krému je proto pro mě důležité, aby po jeho aplikaci pleť vypadala vyživeně a zároveň aby krém nezanechával mastný film. Krémy Aquasource to dokonale splnily.

2. Krémy Aquasource se výborně vstřebávají a zároveň moji pleť dostatečně hydratují.

3. Krémy krásně voní, což je pro mě vždy důležité kritérium.

NOVINKY Z ŘADY AQUASOURCE

Kromě toho, že řada Aquasource inovovala recepturu svých krémů, přináší i zcela nové produkty: oční péči Total Eye Revitalizer, která dokáže redukovat otoky očí, rozjasní pleť v očním okolí a zchladí ji o 2 °C. Díky vitaminu B3 a výtažku z listů sakury navíc pomáhá proti kruhům pod očima. Večerní zkrášlující rituál obohatí noční péče Aquasource Night Spa s unikátní texturou, která spojuje svěžest gelu a pohodlí balzámu. Za jedinou noc dokáže množství vody zadržené v pleti zvýšit až o 30 %. Do nového dne se tak probudíte s pletí, která je hydratovaná, příjemně osvěžená a regenerovaná.

www.facebook.com/BiothermCeskoSlovensko

AQS Pot 50ml PNM BD2

Související články