Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak mít božské řasy (nejen) o svátečních dnech?

Info ikona
Řasenka pro božské řasy od Max Factor

Krásné řasy jsou základem dokonalého looku. Nejenže s nimi získáte uhrančivější pohled, ale ještě si vás díky nekonečně douhým řasám a výraznému objemu každý snadno vryje do paměti. Potřebujete k tomu jen jedinou věc — ideální řasenku.

Promotion | 3. 12. 2021

Mít luxusní řasy je sen každé ženy. Jenže ne každá řasenka pro vás udělá tu nejlepší službu. Čím se raději řídit, abyste při výběru nešlápla vedle? Pamatujte, že ideální řasenka by měla řasy nejen precizně nalíčit, oddělit a vtisknout jim objem, ale také o ně blahodárně pečovat. A který produkt tato kritéria do puntíku splňuje?

V mžiku nalíčená

Přesně takový kartáček má řasenka Divine Lashes od Max Factor. Pyšní se totiž krémovým, lehkým a sytě černým složením, obohaceným o panthenol, takže vaše řasy budou díky ní během několika vteřin výrazně černé a navíc dostatečně vyživené. A proč je tak důležité při výběru toho správného nástroje zaostřit zrak na tvar kartáčku? Protože jistě netoužíte po chomáči slepených řas, ale chcete okouzlující vějíř řas. Aby se vám to poštěstilo, vybírejte řasenky s kartáčkem ve tvaru přesýpacích hodin, ideálním pro zachycení a oddělení každičké, i té nejjemnější řasy. Řasenka Divine Lashes od Max Factor ho má. Další obrovské plus? Řasenku můžete snadno a kdykoliv vrstvit. Je zcela pochopitelné, že se ráno rozhodnete pro přirozený vzhled s jedinou vrstvou černé, ovšem s blížícím se večerem zatoužíte po několikanásobně hlubším, dramatičtějším líčení. Není přitom nic snadnějšího — stačí přidat vrstvu a božský pohled je na světě! Na základě spotřebitelského testu, kterého se zúčastnilo celkem 115 žen, se ukázalo, že celých 85 % žen shoduje, že řasenka dodává řasám objem a 4 z 5 spotřebitelek potvrzují delší a pevnější řasy.

Info ikona
Řasenka Divine Lashes od Max Factor

Na složení záleží

Složení řasenky Divine Lashes od Max Factor garantuje, že řasenka po svém zásahu nezanechá žádné žmolky, nedrolí se, ani nerozmazává, zato řasy vyživí (a je samozřejmě oftalmologicky testovaná). Ať už chcete jen zvýraznit svůj pohled, či toužíte po dramatickém a slavnostnějším líčení, oboje hravě zvládnete s řasenkou Divine Lashes. A pokud si svoji krásu chcete přece jen pojistit, třeba při dni stráveném v bazénu, na pláži v exotickém letovisku nebo za velké chumelenice, sáhněte po vodědodolné sestřičce — Max Factor Divine Lashes Waterproof.

 

Jak vypadají obě řasenky z blízka? Podívejte se do galerie.