Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

JAKO HVĚZDA Z OBÁLKY

Redakce Marianne | 25. 09. 2013
Hvězda obálky

JAKO HVĚZDA Z OBÁLKY

Komerční článek - Ženy na titulkách časopisů působí dokonale. Jejich vzhled ale není nijak nedostižný – společně s Estée Lauder vám ukážeme, jak ho docílit.

Na většině titulních stran najdete hlavně slavné – modelky, herečky či zpěvačky, za jejichž perfektní vizáží nestojí jen dokonalé geny, ale především početný tým profesionálů. K hvězdnému výsledku ale může vést i snazší cesta – společně s Estée Lauder jsme se rozhodli vám ukázat, jaké to je, být ‚cover star‘. Kromě herečky Chantal Poullain si focení užily i dvě ženy, které jsou na tom stejně jako vy. Mají běžnou práci a nemají žádné zkušenosti s modelingem.

Možná si myslíte, že bez profesionálního líčení a grafických úprav si o podobně dokonalém vzhledu můžete nechat jen zdát, ale není to tak úplně pravda. Prozradíme vám triky, díky nimž si zvládnete vytvořit hvězdný look bez asistence profesionálů, sama před zrcadlem v koupelně. Základem okouzlujícího vzhledu je samozřejmě dokonalá pleť, která musí působit zdravě, nedokonalosti pokožky, rýhy, vrásky, pupínky a suchá místa musejí zmizet. Naštěstí to jde snadno – v Estée Lauder vyvinuli produkty, s nimiž se k vysněnému cíli dopracujete i bez kouzel ve photoshopu. Tajemství spočívá v kvalitní výživě pokožky a následné kamufláži, s jejichž pomocí bude pleť vypadat, jako by byla z hedvábí.

Chcete se i vy nechat proměnit od profesionálů Estée Lauder? Přijďte v termínu od 1. 11. do 3. 11. do jedné z  prodejen Estée Lauder a nechte se zdarma za 30 minut nalíčit tak, že se budete cítit jako opravdová celebrita!

Pokud v rámci svého líčení nakoupíte produkty v minimální hodnotě 1000 Kč, můžete se nechat vyfotit na obálku Marianne (platnou pouze na tuto akci) naším fotografem, který bude na místě po celou dobu trvání akce. Obálku vám poté zašleme a můžete si ji nechat na památku!

Stačí jen vyplnit registrační formulář, vytisknout pozvánku a dorazit i s ní do jedné, vámi zvolené prodejny! Těšíme se na vaši návštěvu!

Podívejte se na video

Loading the player ...

estelaud

www.facebook.com/EsteeLauderCZ

www.esteelauder.cz

Související články