Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne bydlení

Jarem prosluněné Marianne bydlení je ode dneška na stáncích!

Už se nemůžete dočkat až všechno kolem vás rozkvete? S dubnovým vydáním Marianne bydlení budete nejkrásnějšímu období v roce zase o kousek blíž! Je plné jarních novinek do bytu, originálních nápadů, velikonočního dekoru a rad a tipů pro vaší zahradu. Hledejte něžnými květy obsypanou obálku!

Redakce Marianne | 5. 03. 2015

Hned na úvod vám představíme novinky, které nás okouzlily. Například koženou houpačku od designérů Jana Plecháče a Henryho Wilguse, kouzelné zrcadlo, které ozvláštní vaší domácnost nebo nádhernou kolekci nádobí s motivem lišek navržené Klausem Haapainiem při příležitosti premiéry finského nastudování Janáčkovy opery Liška Bystrouška.

Blíží se Velikonoce, a tak jsme pro vás vyhledali spoustu krásných dekorací, které vám rozveselí domov – zajíčky a slepičky z porcelánu, kovu i dřeva. Pro ty co mají slabost pro módní výstřelky máme dokonce i stylovou kabelku ve tvaru slípky, vedle které by Coco Chanel pukla závistí! A interiérová designérka Markéta Zindulková vám ukáže, jak je možné krásně nazdobit vajíčka jen pomocí přírodních surovin.

Ani tentorkát nechybí oblíbené proměny. Designérka Saša Dýcková pomohla čtenářce Pavle s miniaturní předsíní a Jana Holoubková Vařechová navrhla krásný dětský pokoj plný barev a skvělých nápadů, které hravě zvládnete i vy! 

Pozveme vás také na návštěvu do krásného domu, ve kterém bydlí autorka blogu Vintagelover, a těm, co mají vlastní zahrádku poradíme, jak ji vyzdobit květinami jinak než vysázením do záhonků. 

Přejeme krásný čas a hezké počtení!