Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Láska za času korony aneb Tipy na valentýnské dárky

Nikdy není nic špatného na tom, oslavovat lásku. Ať ji budete slavit 14. února nebo kdykoli jindy, můžou se vám hodit tipy na malé i velké pozornosti, které udělají radost vašemu partnerovi, partnerce nebo klidně jen vám samotným.

Domácí romantický wellness

V aktuální situaci je nemožné vypravit se na wellness víkend, to ale neznamená, že si voňavé lázně nemůžete udělat doma. Zní to trochu jako jedno z valentýnských klišé, ale kdo by odolal romantické koupeli, ještě když vám ji připraví vaše drahá polovička? Nezapomeňte do ní přihodit bombu ze zamilované kolekce Lush. Pokračovat (nebo začít?) můžete příjemnou masáží tuhým masážním olejem s vůní jasmínu. Mimochodem víte, že jasmín je mocné afrodiziakum?

Info ikona
Lush

Tuhý masážní olej Naked Attraction a koupelová bomba Heartbeat, Lush

#PohodlíIsTheNewSexy

Milujeme svůdné spodní prádlo, nebudeme si ale nic nalhávat, často saháme spíše po pohodlí, a to zejména v posledním roce. To takové dámské trenýrky na domácí lenošení, to je teprve lahůdka. U značek StyxElka nebo Dedoles si můžete dokonce pořídit stejné jako váš partner a dovést vaše souznění k dokonalosti. Za pozornost stojí např. kolekce trenýrek Styx, která byla tvořena ve spolupráci s organizací Loono. Ta se věnuje šíření osvěty v prevenci rakoviny prsu a varlat. Koupí trenýrek ve speciální edici Styx art Loono, tak můžete podpořit jejich projekt #prsakoule. A pokud nejste fanynkou dámských trenýrek, pak se o vaše pohodlí postarají dámské kalhotky od značky Happy Socks

Veselé trenýrky
Mohlo by se vám líbit

Naordinujte si s partnerem domácí rande

Lepší než večeře v luxusní restauraci!
marianne.cz

Láska prochází žaludkem

Diamonds are the girls best friends, ale my se raději přátelíme s něčím dobrým na zub. Přestože by diamant na Valentýna určitě neurazil, potěšit chuťové pohárky je mnohdy větší výhra. Nebuďte troškařem a darujte rovnou celý elixír lásky. Pořídíte ho u Mixit a ohromí vás přírodně růžovou čokoládou Ruby z růžových kakaových bobů, křupavými lyofilizovanými jahodami a malinami, borůvkami v hořké čokoládě s jahodovým prachem, plátky mandlí a afrodiziakální guaranou. A pokud ještě nebudete mít sladkého mámení dost vyrazte na zmrzlinu z růží s růžovými poupaty, kterou si na svátek sv. Valentýna připravil pražský zmrzlinář Honza Hochsteiger z Crème de la Crème nejen pro zamilované páry.

Info ikona
Crème de la Crème/Mixit

Šperky

Pokud nejste takoví jedlíci jako my a raději byste o Valentýna otevřeli krabičku s něčím blyštivým, máme několik tipů, které by se vám mohly líbit. Začneme klasikou, značka Tiffany & Co. připravila krásný valentýnský editorial s nejkrásnějšími dárky pro všechny zamilované. Láska sálá i ze šperků značky Pandora, která zjišťovala, jak vyjadřujeme lásku. Více než polovina účastníků průzkumu uvedla, že jako projev svých citů dává drobné dárky.

Takový dárek může mít jakoukoli podobu a může se v něm skrývat mnohem více než jen samotný šperk. Např. při koupi náramku značky A Beautiful Story podpoříte nepálské rodiny, které díky jeho výrobě dostaly šanci na důstojný život. Krásný dárek z lásky nebo jen tak pro radost seženete v obchodě Etik Butik.

Dárek, který vždy potěší

Jak voní láska?

Jako parfém Erotikon značky Pigmentarium, který je inspirovaný stejnojmenným filmem Gustava Machatého. Ucítíte v něm nóty čokolády, zázvoru, růžového pepře i smyslnou vanilku. Erotický náboj kompozice umocňuje magická ambra společně s pižmem, pačuli a santalem v základu.

Info ikona
Pigmentarium

Boty pro lásku

„Mám proti lásce boty, ty chrání paní svou, ty boty vždycky jdou a všechno hezké pošlapou.“ Tak tohle přesně neplatí o zamilovaných teniskách značky Converse. No jen se na ně podívejte, není to láska na první pohled? S nimi ji budete slavit nejen 14. února, ale pokaždé, když si je obujete.

Info ikona
Converse
Mohlo by se vám líbit

Největší chyby, kterých se dopouštíme v partnerské komunikaci

Většinu vztahů dříve nebo později provázejí hádky, tichá domácnost, podvádění, rozvody, nepochopení, odcizení a samota. Co děláme špatně? A co můžeme změnit, dřív než bude pozdě?
marianne.cz

Související články

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Zábava
Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl

Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl

Zábava
Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma

Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma