Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Multifunkční paletky šetří čas i peníze

Před pár lety jsem byla schopná ráno vstát o hodinu dříve jen proto, abych si udělala dokonalý make-up, ke kterému jsem používala nespočet produktů. Teď si mnohem raději ráno přispím. Spoléhám se totiž na multifunkční paletky.

Markéta Vörös | 7. 11. 2017

Myslím, že spousta žen na tom bude podobně. Proto jsem pro vás vybrala 5 multifunkčních paletek, které vám ušetří čas a budou skvělým pomocníkem na cesty.

1. Estée Lauder – Color Portfolio make-up sada

Proč v redakci tak milujeme Vánoce? Protože Estée Lauder přijde každý rok se skvělými produkty! Tato paletka je pro opravdové kosmetické gurmány. Obsahuje totiž 30 očních stínů, 6 produktů na tvář a 6 dlouhodržících rtěnek. Musím říkat více?

Cena: 1990,- Kč

Kde zakoupíte: butik Estée Lauder 

estee

 

2. Charlotte Tilbury – Instant Look in a Palette

Světoznámá britská vizážistka, do jejíž rukou se svěřují hvězdy jako je Kate Moss, Sienna Miller, Kylie Minogue či Amal Clooney, vytvořila multifunkční paletku se vším, co potřebujete k dokonalému make-upu za 5 minut. Ano, čtete správně! Charlotte tvrdí, že v sedmi krocích vytvoříte make-up, který vyzdvihne vaše přednosti, a to je to nejdůležitější, co potřebujete. Baví mě motto, které Charlotte používá v každém svém videu: “Beautiful before, beautiful after.” Tedy že každá žena je krásná nejen po nanesení líčidel, ale i předtím.

Paletka obsahuje tři oční stíny, bronzer, dvě tvářenky a rozjasňovač.

Cena: 49 liber

Kde zakoupíte: oficiální stránky Charlotte Tilbury (www.charlottetilbury.com)

CHT

 

3. TOO FACED Best Year Ever Makeup Collection

Vánoční limitovaná kolekce od Too Faced obsahuje tři různé paletky na tři různé příležitosti. Jsou tak roztomilé! To se Too Faced opravdu povedlo. Natural Beauty je plná přirozených zemitých odstínů a na očích vypadá fantasticky! Paletka I Belive in Pink je pro romantické duše, plná dorůžova laděných odstínů a paletka Super Fun Night je vhodná na silvestrovskou party.

Cena: 1490,- Kč

Kde zakoupíte: výhradně v prodejnách Sephora

TF

4. Lancôme - La Palette D'Olympia

Hvězdný produkt z limitované podzimní kolekce zaujme v první řadě designem, který vytvořila módní návrhářka Olympia Le Tan. V této paletce najdete vše, co potřebujete k vytvoření denního looku. A když se rozhodnete, že po práci chcete vyrazit s kamarádkami na drink, není problém. Z denního líčení vytvoříte lusknutím prstu večerní!

Krásná paletka, která připomíná ručně vyšívanou kabelku, obsahuje tvářenku, čtyři oční stíny, čtyři unikátní pudrové barvy na rty a univerzální podklad na rty pro zafixování barvy. Tak si pospěšte, paletka je limitovaná!

Cena: 2050,- Kč

Kde zakoupíte: v butiku značky Lancôme

al

5. Fenty Beauty by Rihanna – Match Stix Trio

Ne, tohle opravdu není paletka. Ale důvod, proč jsem Match Stix Trio zařadila do článku, je jejich multifunkčnost. Tyhle produkty od Rihanny doslova zaplavily všechny sociální sítě i kamenné obchody. Když jsem se v Paříži zastavila v parfumerii, neměla jsem šanci se ke stojanům probojovat. Match Stix Trio můžete použít jako make-up, korektor, bronzer, tvářenku, stín na oči i rtěnku. Navíc jsou magnetické, takže když jich budete mít víc, v kabelce vám budou držet pěkně u sebe. Rihanně tleskáme!

Cena: 54 dolarů

Kde zakoupíte: oficiální stránky Fenty Beauty by Rihanna (www.fentybeauty.com)

fbfb

Související články