Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Nejkrásnější svatební fotografie z roku 2021

Info ikona
Svatba

Rok 2020 svatbám moc nepřál. Mnoho snoubenců muselo svůj den D přesunout na další rok, a tak poslední svatební sezona praskala ve švech. Prohlédněte si ty nejkrásnější svatbní fotografie z celého světa, které jsou plné štěstí, radosti a lásky.

Karolína Peřinová | 21. 01. 2022

A byla svatba! A kvůli přesunutí z roku 2020 jich bylo opravdu mnoho. Díky tomu měli porotci v soutěži o nejkrásnější svatební fotografie International Wedding Photographer of the Year Awards z čeho vybírat. Tady jsou vítězové.

1. místo

Vítězná fotografie vznikla v Itálii a zvěčnil ji fotograf Fabio Mirulla, který celý svatební den popsal jako horskou dráhů plnou slz a smíchu. Tuto skvělou fotku jsem pořidil během příprav, a krásných momentů tam bylo mnohem víc. Obřad s malými dětmi čekajícími na nevěstu před kostelem, dojemné momenty páru který šel navštívit hrob nevěstina otce a štěstí během oslav, dodává fotograf.

Info ikona
Svatba
Mohlo by se vám líbit

Až na vrcholky hor

Cesta za touto fotku začala po půlnoci pod oblohou plné hvězd. Vedla až na vrchol hory, odkud je úžasný výhled na východ slunce. Fotografové Andrew a Bec z Willow & Wolf  tak splnili přáním novomanželům, kteří se na tomto místě zasnoubili a o rok později si zde chtěli přečíst své sliby. Opravdu jsme měli pocit, jako bychom byli na vrcholu světa. Bylo to neuvěřitelné. Tento snímek shrnuje vztah, který si novomanželé vybudovali na cestě za dobrodružstvím a jejich vzájemné lásce k horách, popisuje fotografické duo, které s fotkou vyhrálo kategorii Nejlepší lokace.

Info ikona
Svatba

V kapách deště

Déšť je jednou z největších nočních můr všech snoubenců. Kdyby ale nepršelo, autor vítězné fotografie v kategorii portrét„“ by nenašel toto dechberoucí místo. Požádal jsem novomanžele, aby mi důvěřovali a šli se mnou. Cesta byla blátivá a trvala asi pět minut. Když jsem se po focení podíval na displej fotoaparátu, který byl pokrytý kapkami deště, uviděl jsem tento snímek. Hned jsem viděl, že je to něco výjimečného, popisuje fotograf Mic Panic.

Info ikona
Svatba
Vítězové soutěže o nejkrásnější svatební fotografie z roku 2021
Mohlo by se vám líbit