Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne bydlení

Novoroční Marianne bydlení je tu!

Blíží se konec roku a to si žádá pořádnou dávku inspirace. Těšte se na krásné proměny, doplňky a nápady na silvestrovskou oslavu!

Redakce Marianne | 4. 12. 2014

Na pultech novinových stánků od teď hledejte pestrou červenofialovou obálku s krásnou ložnicí, ve které bydlí papoušek a tchoř. Jakmile otočíte titulní stránku, dostane se vám spoustu tipů na nákupy do vašeho slavnostně naladěného domova. Jak by se vám líbilo třeba nové nádobí s krásným malovaným dekorem nebo dózičky z broušeného barevného skla? Inspiraci najdou také všichni ti, kteří chtějí pro přátele nachystat nezapomenutelnou silvestrovskou noc

Jaké proměny jsme pro vás tentokrát připravili? Janka Murínová se pustila do panelákové koupelny z umakartu, ze které byla majitelka bytu dlouho nešťastná. Neuvěříte vlastním očím, jak vypadá dnes. 

Jana Vařechová Holoubková zase proměnila obývací pokoj v rozkvetlou zahradu. Stačilo vybrat krásnou látku a z ní ušít polštáře, širm na lampu a závěsy. V kombinaci s novou tapetou a doplňky je změna neuvěřitelná!

Severský styl letí a my víme, že se vám líbí. Proto přijměte pozvánku do domu dánské interiérové designérky Tine Kjeldsen, jehož krása spočívá v jednoduchosti, výrazných kontrastech, půvabných zátiších a modrošedé barevné kombinaci.

V rubrice Dekor vás naučíme jak z papíru vyrobit třeba mísu, rám na zrcadlo, chryzantémy nebo ozdobný dekor na nástěnné hodiny.

Přejeme vám hezké čtení a krásné svátky!