Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Marianne bydlení

Nový dům za cenu nájmu: Splňte si sen o novém bydlení

Každá z nás sní nejen o pomyslném princi na bílém koni, respektive spolehlivém partnerovi, ale i o krásném moderním bydlení.

Redakce Marianne | 26. 07. 2016

Když už se zamilujeme a vše dopadne tak, jak by mělo, rozhodně se vyplatí začít svůj sen o stavbě nového domu realizovat. Je jasné, že na počátku budou panovat obavy z toho, že se vše nemusí podařit na jedničku, a také z dlouhodobé finanční, časové a v neposlední řadě fyzické náročnosti stavby. Jistě si dovedete představit stavbu domu a vše, co s ní souvisí. Jen si vzpomeňte na slavného zedníka pana Lorence ze známého filmu Na samotě u lesa. Ne! Takto to už dnes skutečně nechodí. Tedy alespoň v případě, že se spolehnete na profesionální firmu, která dokáže realizovat veškeré činnosti od A až po Z. My se v následujících řádcích zaměříme na nabídku společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízející stavbu nového domu za cenu běžného českého nájmu.

Odborníci na dřevostavby a zděné domy na klíč

Výběr firmy, které svěříte stavbu vašeho nového bydlení, není vůbec jednoduchý. Možná i proto, že se dnes na trhu nachází velké množství společností, jež nabízejí zaručeně nejlevnější a nejlepší domy ze všech. Realita je často ale úplně jiná. Čekat vás jako investory mohou nejrůznější problémy. I proto se vyplatí přečíst si recenze a doporučení specialistů v oboru. Zabývat se třeba různými diskuzemi pod články, kde se konkurenční firmy snaží navzájem prosadit, je zbytečné. I proto vám nabízíme recenzi firmy, která má se stavbou nových domů na klíč i dřevostaveb dlouholeté zkušenosti přesahující 30 let. V její práci se zračí inovativní postupy a především maximální důraz na přání vás jako zákazníků. Je jasné, že i vy budete mít specifické požadavky. Jednoduše se na všem domluvíte a určitě vás nebude čekat ve finální fázi výstavby žádné překvapení mimo úžasu nad celkovým vzhledem objektu a okolí.

Jistota kvality musí být…

Už v prvopočátku je třeba se soustředit na kvalitu. Podložena musí být samozřejmě certifikacemi. I proto se při hledání firmy soustřeďte právě na to, jaké normy stavitel splňuje. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. vlastní certifikáty prakticky na veškeré činnosti, které s realizací nového objektu souvisejí. Začít bychom mohli třeba dřevostavbami, a to konkrétně kanadskou certifikací kvality Solid Wood Construction. Jedná se o specifický moderní systém realizace dřevostavby, který se vyznačuje maximální stabilitou, flexibilitou a efektivním provedením. Není divu, že se tímto způsobem staví v Kanadě i čtrnáctipatrové budovy. Spolehnout se budete moci i na minimální energetickou náročnost budovy, o čemž svědčí norma ČSN 73 0540. K nízkoenergetickému provozu se váže i známá britská certifikace PRINCE2. Dále bychom měli jmenovat také německé, rakouské či švýcarské certifikace související s kvalitou používaných materiálů. Budovy samozřejmě splňují i veškeré normy týkající se ohnivzdornosti, izolace a dalších aspektů, které jsou z hlediska výstavby a používání objektu velmi důležité.

Špičkové technologie samozřejmostí

Základem jakékoli stavby jsou pochopitelně vysoce kvalitní materiály. Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. spolupracují se špičkovými dodavateli, kteří si zakládají na vynikajících vlastnostech dodávaných materiálů.

18955 vystavba zdeneho domu na klic v 7 mesicich copyModerní cihelné bloky Porotherm

U zděných domů se můžete spolehnout na vysoce moderní technologii, kterou nabízejí speciální cihelné bloky Porotherm vyráběné ve společnosti Wienerberger. Jejich tepelně izolační vlastnosti jsou na vysoké úrovni, o čemž se ostatně přesvědčíte už při samotném provozu nemovitosti, kdy budou náklady spojené s vytápěním na úplném minimu. V jakémkoli ročním období se můžete spolehnout na optimální teplotu ve vašem interiéru, která bude konstantní v různých místnostech přesně podle vašeho nastavení.

Bytelná konstrukce

Zcela specifickou záležitostí je i nejmodernější konstrukce Neico disponující tradicí přesahující 140 let. Pokud se rozhodnete pro dřevostavby na klíč, pak budete mít jistotu vysoce kvalitní konstrukce díky již zmiňovanému patentovanému kanadskému systému Solid Wood Construction, který je využíván především ve Spojených státech amerických, o čemž se můžete přesvědčit při pohledu na spousty vysokoškolských kampusů a jiných veřejných i soukromých budov.

Kvalitní designová střešní krytina

Hovořit o tom, že jednou z nejdůležitějších součástí každého domu je střecha, by bylo zbytečné. U domů realizovaných firmou Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. se můžete spolehnout na střešní krytinu dodávanou společností Tondach. Sami si můžete vybrat i její povrchovou úpravu, přičemž nejoblíbenější je bezesporu hladká engoba. Pálené tašky dokážou vydržet dlouho ve skvělém stavu, a navíc jsou díky hladkému povrchu vysoce rezistentní vůči mechům a dalším porostům, jež se na střechách bohužel často objevují.

Dokonalá izolace zajistí ekonomický provoz

Důraz je kladen i na výběr správné izolace, jež zajistí maximálně ekonomický provoz celé domácnosti. Firma používá značkovou nejnovější izolaci od společnosti Knauf. Okna jsou dodávána největším výrobcem u nás, kterým je společnost Vekra. Disponují šestikomorovým profilem a trojsklem. U vícepatrových staveb se můžete spolehnout na schodišťový systém, který je certifikován stavebním úřadem v Berlíně.

Dům za cenu běžného nájmu

Už nadpis článku hovoří o tom, že si lze bydlení pořídit za cenu průměrného českého nájmu. Pokud tedy nemáte na počátku dostatek finančních prostředků, vůbec nemusíte zoufat. Svůj sen si přesto můžete splnit. Moderní systém financování vám umožní nastavit si hypoteční úvěr takovým způsobem, který vám bude maximálně vyhovovat. Vy nebudete muset slevovat z vašeho současného životního standardu a můžete se těšit na nové bydlení bez kompromisů. Získáte pochopitelně také jistotu, že budete splácet finanční prostředky, které jsou určeny pro vaše vlastní bydlení na rozdíl od nájmu. Peníze na něj jdou totiž cizí osobě. Hypotéka vztahující se k domu na klíč anebo k dřevostavbě od zmiňované společnosti garantuje pouhých 11 splátek ročně, a to díky daňovému zvýhodnění. Pokud si budete chtít vymodelovat situaci, v níž se budete nacházet, máte možnost přímo na webu společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Samozřejmostí je u ní také poradenství týkajícího se financování vašeho nového bydlení.

Nové bydlení se zárukou

Velkou výhodou není jen fakt, že společnost staví domy na klíč od A až po Z, ale i skutečnost, že se na nemovitost vztahuje spousta záruk. Hovořit můžeme například o 33 let trvající záruční době týkající se střešní krytiny Tondach. Na konstrukci stavby a nosný systém se váže záruka v době trvání 10 let. V neposlední řadě nemůžeme zapomenout ani na tříletou záruku all inclusive, jež se týká prakticky čehokoli, s čím byste nebyli u svého nového domu spokojení. Jestliže tedy chcete bydlet ve svém a vynaložit minimální fyzické úsilí, máte jedinečnou možnost. Díky vysoce kvalitnímu a preciznímu systému výstavby, s nímž jsou spjaty záruční lhůty, si také ušetříte zbytečné stresové situace. Váš sen se tak může postupně plnit a vy se můžete těšit na klid, pohodu a příjemné chvíle strávené s rodinou ve vašem vysněném novém domku.

www.domy-drevostavby-na-klic.cz18876 velke logo ddnk

Související články

Dům
Prastarou řadovku zrekonstruoval v retro stylu

Prastarou řadovku zrekonstruoval v retro stylu

Dům
Prozkoumejte s námi venkovské sídlo ze 14. století v Jižních Čechách: Skrytý klenot  s historickým šarmem a moderním komfortem

Prozkoumejte s námi venkovské sídlo ze 14. století v Jižních Čechách: Skrytý klenot  s historickým šarmem a moderním komfortem

Dům
Starou kamennou kapli přestavěli v překvapivě útulné a romantické ubytování

Starou kamennou kapli přestavěli v překvapivě útulné a romantické ubytování

Byt
Rodinný byt pro milovníky klasického stylu

Rodinný byt pro milovníky klasického stylu