Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Marianne bydlení

Prosincové Marianne Bydlení je právě na stáncích!

Nové číslo vás upoutá už na titulní stránce vánoční atmosférou a doufáme, že vám jeho čtení zpříjemní nejen listopadové dny.

Redakce Marianne | 6. 11. 2013


V novém čísle vás navnadíme na Vánoce, které se kvapem blíží, a doporučíme vám, jaké ozdoby a potřeby na pečení si pořídit, jak si vyrobit svícny a řetězy a jak zabalit dárky, aby vypadaly luxusně, i když budou za pár korun.

Nechybějí tu ani proměny. Designérka Zuzana Bernasovská vám ukáže, jak předělat obývací pokoj, a ještě ho vánočně nazdobit. Janka Murínová si zase pohrála s proměnou pánské ložnice, Lenka Hlaváčová pro změnu připravila praktická řešení, díky nimž vám letos stromeček v obývacím pokoji určitě nebude překážet.

Pokud vás zajímá, jak vypadají Vánoce v zahraničí, pak si nenechte ujít článek, ve kterém vám představíme vánočně vyzdobený dům britské floristky Nikki Tibbles.

Nevíte, jak zařídit předsíň? Vybrali jsme pro vás věci, které jsou originální a stylové a zároveň vás budou těšit.

Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám prosincové Marianne Bydlení líbí, ať již na našem Facebooku, nebo prostřednictvím e-mailu. A můžete klidně připojit nějaký příběh o bydlení!