Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne bydlení

Sváteční Marianne bydlení je ode dneška na stáncích!

Blíží se den svatého Valentýna a to je příležitost přichystat tomu, koho máme rádi, překvapení. Třeba hezkou výzdobu bytu, která vydá za tisíc slov nebo dárek, který vykouzlí romantickou atmosféru. S únorovým číslem nebudete mít o takovéto nápady nouzi.

Redakce Marianne | 8. 01. 2015

Hned na úvod se můžete těšit na krásné doplňky a dekorace, které promění vaší ložnici v okouzlující místo nabité romantikou. Nabídneme vám také výběr originálních lamp a efektních svíček, které rozzáří interiér a zjistili jsme pro vás, jaké jsou nejnovější trendy v dětských pokojích.

Nestíháte, nestačíte? Pohled na stylové nástěnné hodiny vám vždycky připomene ten správný čas! Je vám elegance a noblesa vlastní? Pak vás nadchnou naše nápady pro zajímavou předsíň, které vládne zlato a černá barva. 

V rubrice Nákupy najdete kromě jiného i interiérové vůně, které slavnostně oživí večer svátku zamilovaných. Uchvátí vaše smysly a vnesou do domova klid a harmonii.

Interiérová designérka Janka Murínová se pustila do proměny ložnice zamilovaného páru. Místnost bývala kdysi dětským pokojem a Janka z něj udělala dokonalé hnízdečko lásky pomocí nebes a elegantní kombinace šedých odstínů na zdech a textiliích. Radka Vyplašilová zase pomohla uspořádat a rozveselit kuchyň pražského hostelu, kde se ke stolu musí občas sesednout i deset lidí.