Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne bydlení

Velká soutěž: Rozdáváme 10 lístků na Meat Design Ostrava!

Čtyři dny plné designu chystá již po druhé Prodejní přehlídka autorské tvorby českého produktového designu Meat Design Ostrava, kde se představí kolem stovky těch nejlepších českých designérů a značek. A právě na tuto událost můžete vyhrát vstupenky pro dva!

Přidejte si Marianne do oblíbených na Google zprávách
Redakce Marianne | 4. 11. 2016

V Ostravě se ve dnech od 24. do 27. 11. 2016 například ukáže tradiční česká značka Ton za osobní účasti designéra Alexe Guflera, který navrhl pro Ton oceňovanou kolekci Merano. Představí se i designér Roman Šedina nebo značka Nanovo, která je držitelem ceny Czech Grand design 2015 v kategorii obchod roku. Součástí čtyřdenního programu bude i několik workshopů pro veřejnost, projekce filmů věnovaných tomuto oboru a nebudou chybět přednášky předních českých designérů a tvůrců. 

Soutěžní otázka:  

Kdo navrhl multifunkční centrum Gong v dolní oblasti Vítkovice v Ostravě?

a) Jan Kaplický

b) Josef Pleskot

c) Petr Hájek

 

Odpovědi zasílejte na [email protected] do 11. 11. kdy proběhne losování.

×
  • Marianne
  • ROČNÍ PŘEDPLATNÉ MARIANNE + PREBIOTIC MASK ANNA BRANDEJS + DIGI VERZE ZDARMA
  • 899 Kč
  • Prebiotic Mask ANNA BRANDEJS s patentovanými peptidy a prebiotiky zklidní pokožku, přináší úlevu od zarudnutí a pnutí a jako bonus viditelně vyhlazuje vrásky a hydratuje. Ani s přecitlivělou pletí se nemusíte vzdát opravdu účinného anti-aging efektu. Základem masky jsou peptidy Kalibiome, které obnovují rovnováhu kožního mikrobimu, ale zároveň obnovují elasticitu pleti a minimalizují vrásky. Společně s prebiotickým extraktem a extraktem z datlových semen ulevují od podráždění a začervenání. Díky tomu bude s noční nesmývací maskou Prebiotic Mask ANNA BRANDEJS vaše pleť každé ráno posilněná, mladistvě zářivá a zbavená vrásek, bez jediné známky nadměrné citlivosti!
  • obrázek magazínu ROČNÍ PŘEDPLATNÉ MARIANNE + PREBIOTIC MASK ANNA BRANDEJS + DIGI VERZE ZDARMA