Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Bez pořádné summer párty nemá léto šťávu! Jak u přátel zabodovat?

Info ikona
Bez pořádné summer párty nemá léto šťávu! Jak u přátel zabodovat?

Léto volá po setkávání! Odvažte se a uspořádejte zahradní mejdan, na který budou hosté dlouho vzpomínat. Jak na to? Zvolte téma, do kterého párty stylizujete, a maximum věcí mu podřiďte. Úspěch zaručen!

Promotion | 10. 07. 2024

Tematické párty jsou čím dál populárnější a dávno už neplatí, že se hodí jen pro děti. Dospělí se při nich často vyřádí daleko víc. Takže máte-li možnost uspořádat jednu na zahradě, hurá do plánování.

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti

Může se stát, že právě zvolit téma párty pro vás bude to nejtěžší. Nebojte se, nabídka doplňků je pestrá a s největší pravděpodobností seženete dekorace k jakémukoliv tématu, které si vymyslíte. Vždy vám může pomoct lidová/domácí tvořivost – ať už vaše, nebo pozvaných hostů. Velký výběr párty sortimentu mají v Albi, dojděte si třeba jen načerpat inspiraci. Jakmile máte téma dané, vrhněte se na tvorbu pozvánek. Dodržujte ho i na nich, stačí jednoduchá grafika udělaná ve wordu, kterou pak vytisknete a doručíte přátelům. Nezapomeňte na pozvánku uvést základní věci: pro koho je určena, kdy a kde se párty koná, čas příchodu, dress code. Téma párty musí být také známé (žádné překvapení!), aby se hosté na místě necítili nepatřičně. Dejte jim čas na důkladnou přípravu, pozvánku proto odevzdejte ideálně 14 před termínem. Do té doby si kostým zvládnou opatřit i největší lajdáci. Pro zapomnětlivé mějte v záloze alespoň doplňky, které si při příchodu budou moct zapůjčit. Bláznivé brýle, čelenky a nejrůznější pokrývky hlavy zachrání trapnou situaci. Dopředu si také rozmyslete, zda chcete párty doplnit hudbou. Jestli ano, sestavte si tematický playlist, ať do sebe vše hezky zapadá.

Info ikona
Letní party

Wow efekt

Nepodceňujte sílu dekorací. Díky vhodně zvolené výzdobě ohromíte hosty už při příchodu. Podle tématu vybírejte závěsné prvky, girlandy nebo lampiony. Možná jsou to maličkosti, řeknete si, ale celek krásně dotáhnou k dokonalosti. Oblíbené zůstávají piňaty, které můžete naplnit sladkostmi nebo konfetami a při hře rozbít. Pomyslnou třešničku na dortu obstarají balónky, kterých není nikdy dost! K nafouknutí využijte heliovou láhev na domácí použití. Prázdnou tlakovou nádobu odvezte do sběrného dvora, postaráte se tak o její ekologickou likvidaci. Opět platí, že lze balónky stylově sjednotit se zbytkem párty, pokud ale chcete něco opravdu jedinečného, vsaďte na personalizované kousky. Můžete si na ně nechat nalepit vlastní nápis, a obdarovat tak hosty dárkem na míru. Stačí zajít na vybranou Albi prodejnu a vyslovit své přání. Personalizace balónků sice zabere pár minut, ale efekt bude stát za to!

Jakmile se zešeří, pamatujte na osvětlení. Klasické svíčky raději nahraďte světýlky na baterky, bezpečnost především!

V bříšku jako v pokojíčku

Dobré jídlo a pití jsou základem, o tom žádná. Dobře si promyslete, co a kdy servírovat. Čeká vás mexická párty? Pak jsou jasnou volbou tacos, burritos nebo sladké churros. Fotbalová oslava zase unese grilované klobásy, párky v rohlíku a hot dogy. Mějte v zásobě i variantu pro strávníky s nejrůznějšími omezeními, třeba bezlepkové občerstvení nebo veganský chod. Nealko pití můžete ozvláštnit jedlými barevnými třpytkami, a dodat tak přípitku nádech exkluzivity. A protože jíme i očima, laďte stolování kompletně do barvy, v jaké se párty odehraje. Místo klasického nádobí použijte papírové jednorázové, odpadne vám práce s mytím.

Info ikona
Letní party

Užijte si čas potkávání, užijte si léto plné radosti!