Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Bydlení

Ponořte se do večerní letní atmosféry

Info ikona
lampa

Vlahé letní večery mají své kouzlo, kterého je zapotřebí si co nejvíc užít. Ještě příjemněji se budete cítit s decentním osvětlením Eglo MANNERA. Lampička zaujme nejen svým elegantním designem, ale i technickým řešením vestavěného Li-ion akumulátoru.

Promotion | 27. 07. 2023

Lampičku nabijete stejně jednoduše jako mobilní telefon a následně ji můžete umístit i do míst bez přívodu elektrického proudu. Zahradní posezení, terasa, balkon, zápraží chalupy – je jen na vás, kde její praktičnost využijete a zpříjemníte si tak večer. A kdyby vás náhodu přepadl déšť, určitě oceníte, že nemusíte hned prchat s lamičkou v náručí domů. Disponuje totiž krytím IP54, který před vodou zajišťuje dostatečnou ochranu. Díky moderním LED technologiím je její spotřeba téměř zanedbatelná (2,2 W) a akumulátor o kapacitě 1800 mAh zajistí osvětlení teplým světlem po celý večer.

Info ikona
lampička

Lampička by neměla ujít pozornosti také majitelům a provozovatelům kaváren, barů a hotelů, kde dokáže vytvořit diskrétní a romantickou náladu. Efektivně vyřeší osvětlení stolů a stolků bez potřeby zavádění kabeláže. Jediné, o co se musíte postarat, je včasné dobití akumulátorů, z kterého si můžete udělat rutinu třeba při denním úklidu. 

Lampičku si nyní na eshopu výrobce Eglo můžete pořídit dle svého vkusu v jednom ze čtyř barevných provedeních za zvýhodněnou cenu 990 Kč.